Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści na abcZdrowie.pl w maju

Zachęcamy do zapoznania z nowym raportem abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015”, w którym prezentujemy sylwetki najbardziej aktywnych ekspertów współpracujących z portalem przy projekcie pytań do lekarzy. W ubiegłym miesiącu udzielili oni najwięcej odpowiedzi na pytania użytkowników poprzez portal oraz aplikację „Zapytaj lekarza”, dostępną na smartfony z systemem iOS oraz Android.


Pierwszą część publikacji stanowi lista dziesięciu najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów, którzy w maju odpowiedzieli na największą liczbę pytań od pacjentów i pomogli im w ten sposób uzyskać fachową poradę z zakresu zdrowia, medycyny, dietetyki oraz zdrowego stylu życia. Należą do nich m.in. lek. Zbigniew Żurawski (chirurg-onkolog z województwa mazowieckiego), mgr Edyta Kołodziej-Szmid (psycholog z województwa pomorskiego), lek. Łukasz Wroński (internista z województwa łódzkiego) oraz lek. Konstanty Dąbski (laryngolog z województwa świętokrzyskiego). Raport można pobrać ze strony: http://powercontent.blomedia.pl/raporty/czerwiec2015/Report-Top-Doctors-May-2015.pdf

W raporcie „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015” zaprezentowano również sylwetki 13 najbardziej pomocnych specjalistów, którzy w ubiegłym miesiącu odpowiedzieli na najwięcej zapytań od pacjentów oraz uzyskali od nich liczne podziękowania za przekazane porady i wskazówki. Ich uzupełnieniem są odnośniki do profili lekarzy i specjalistów w portalu abcZdrowie.pl, dzięki którym użytkownicy będą mogli zapoznać się z dokładniejszymi informacjami na temat eksperta, poznać zakres jego konsultacji oraz sprawdzić, w jakich placówkach mogą skorzystać z konsultacji. Raport uzupełniają dane statystyczne dotyczące procentowego rozkładu zadawanych pytań z poszczególnych specjalizacji. Po raz kolejny na pierwszym miejscu znalazła się ginekologia (16,9% wszystkich zadanych pytań). Na kolejnych miejscach uplasowały się: interna (9,2% zadanych pytań), ortopedia (8,1% zadanych pytań) oraz dermatologia (5,9% zadanych pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem portalu abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015”, dostępnym na stronie https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-maj-2015.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc
POLECAMY 0 0"Watchmen" to telewizyjne wydarzenie na miarę "Czarnobyla". Ale serial HBO wkurzył Amerykę
MamaDu 0 0Szkolne konkursy plastyczne to farsa. Psycholożka opisała jeden z nich i się zaczęło...
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0"Niewykluczone, że będzie to Senat trudny". Tak Duda otworzył posiedzenie izby wyższej
0 0101 lat polskiej muzyki w 7 minut. Film uczniów z Dąbrowy Górniczej trzeba zobaczyć!
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem