Bezpłatne konsultacje u lekarza Roberta Kubicy! Do pacjentów z Warszawy przylatuje słynny prof. Rossello

Robert Kubica
Robert Kubica Kuba Atys / Agencja Gazeta
W Szpitalu Lux Med w Warszawie będzie można 19 września skorzystać z bezpłatnych konsultacji u prof. Mario Igora Rossello, który operował między innymi Roberta Kubicę po pamiętnym wypadku podczas rajdu we Włoszech w 2011 roku. Dzięki szybkiej interwencji i wysokim umiejętnościom profesora, sportowiec mógł wrócić do uprawiania zawodowego sportu.


Jak podaje Lux Med, światowej sławy specjalista w dziedzinie chirurgii ręki już 17 września przyjedzie do Polski. Celem trzydniowej wizyty jest przeprowadzenie kolejnych dwóch zabiegów operacyjnych w Szpitalu Lux Med w Warszawie.

Prof. Mario Igor Rossello znaczącą część swojej kariery zawodowej poświęcił przywracaniu sprawności manualnej osobom z wrodzonymi deformacjami ręki, oraz osobom po ciężkich i rozległych urazach tej części ciała. 


Wiedza i doświadczenie, które prof. Rossello zgromadził podczas 35 lat pracy zawodowej, pomogą stworzyć w Szpitalu Lux Med Centrum Chirurgii Ręki, gdzie znajdą pomoc zarówno osoby z typowymi schorzeniami tego narządu, jak i pacjenci z trudnymi i rzadkimi problemami.

Natomiast 19 września w szpitalu odbędą się bezpłatne konsultacje w zakresie chirurgii ręki, jak i zaawansowanej plastyki tego narządu. Wszyscy zainteresowani konsultacjami u prof. Rossello powinni skontaktować się ze szpitalem. Można wysłać maila na adres: adam.tarnawski@luxmed.pl lub zadzwonić – 501 543 136.

Napisz do autora: anna.kaczmarek@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...