Wyciekła lista klientów... gejowskiej agencji towarzyskiej. To zachwieje polityką bardziej niż taśmy kelnerów?

Wyciek danych klientów agencji towarzyskiej dla gejów może wywołać spory skandal.
Wyciek danych klientów agencji towarzyskiej dla gejów może wywołać spory skandal. Fot. Milan Stojanovic / Shutterstock.com
Jeden z dziennikarzy portalu Kulisy24 poinformował w piątkowy wieczór, że jego redakcja weszła w posiadanie informacji o potężnym wycieku danych klientów jednej z polskich agencji towarzyskich, w której prostytuują się geje. Szczegółowe dane osób korzystających z takich usług są podobno w posiadaniu przestępców. Można podejrzewać, że zamieszanie w tej sprawie wynika z faktu, iż wśród poszkodowanych są ludzie wpływowi.

W innym wpisie na Twitterze dziennikarz dodał, iż "kilka osób z listy przyznało, że korzystało z tego przybytku". "I są zszokowani, że ich dane wyszły na światło dzienne" - napisał. Sprawa może mieć więc konsekwencje w postaci sporego skandalu obyczajowego.

Warto zwrócić też uwagę na fakt, iż informujący o tym Michał Majewski to jeden z dziennikarzy w przeszłości najmocniej zaangażowanych w ujawnianie kolejnych taśm z podsłuchów nielegalnie założonych najważniejszym osobom w państwie i wpływowym biznesmenom.

Uważa się, iż te publikacje znacząco przyczyniły się do upadku rządu PO-PSL. Także i nowa afera może mieć więc ciekawe tło polityczne.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...