Biedroń zrozumiał, że jednak "musi"? Na Instagramie pyta o podobieństwo do Macrona i daje nadzieję milionom Polaków

Wymowny post Roberta Biedronia. Prezydent Słupska zrozumiał, że "musi" i planuje walkę o władzę jak Emmanuel Macron?
Wymowny post Roberta Biedronia. Prezydent Słupska zrozumiał, że "musi" i planuje walkę o władzę jak Emmanuel Macron? Fot. Instagram.com/Robert Biedroń.
W tym samym czasie, gdy PiS zwolennikom demokracji odbiera ostatnie nadzieje likwidując trójpodział władzy, Robert Biedroń wrzucił być może bardzo wymowny post na swojego Instagrama, w którym pyta o podobieństwo do Emmanuela Macrona. Przypadek? Możliwe. Trudno jednak nie wierzyć, że śledząc ostatnie zmiany w kraju nie ma w głowie powracającego od lat hasła "Robert musisz!".

O tym, że Robert Biedroń powinien zostać prezydentem Polski mówi się przecież już od dawna. Ostatnio temat ten powrócił, gdy zachwycił wszystkich tym, w jaki sposób załatał dziurę w budżecie Słupska. Jeszcze niedawno miasto miało 20 mln zł deficytu, teraz ma 28 mln zł... nadwyżki! Dlatego o Biedroniu mówi się też jako o jednej z ostatnich nadziei demokratycznej opozycji, bo ta obecna cały czas strzela sobie w stopę. Dzięki czemu partia rządząca robi, co chce, brylując przy tym w sondażach.

Podobno podobni. #macron #biedron #mem #polityka #politics

Post udostępniony przez Robert Biedroń (@robertbiedron)

Opozycji jest potrzebny właśnie młody, energiczny i wykształcony lider. Robert Biedroń pasuje do tej roli idealnie. Taka właśnie osoba niespodziewanie objęła ostatnio rządy we Francji. Chodzi oczywiście Emmanuela Macrona, o podobieństwo do którego pyta dziś prezydent Słupska. Czy "Biedrą" będzie jak "Makrą"? Być może Polska nie ma innej opcji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...