Magdalena Ogórek znów zabiera głos i zdradza, na kogo głosowała. Internet już tego nie wytrzymał

Że co? Kandydatka lewicy na prezydenta RP zapewnia, że głosowała na Andrzeja Dudę.
Że co? Kandydatka lewicy na prezydenta RP zapewnia, że głosowała na Andrzeja Dudę. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Czy wpis Magdaleny Ogórek świadczy, że koniec z Prawa i Sprawiedliwości jest bliski? Ogórek zmienia obóz na ugrupowanie prezydenckie. Zapewniła, na kogo głosowała w wyborach w 2015 roku. Internauci tego już nie wytrzymali i przypominają jej z ramienia, jakiej partii starowała w wyborach prezydenckich.


Prowadząca obecnie w TVP Info program "Salon dziennikarski" dostarcza regularnie powodów do komentarzy. Z dnia na dzień z lwicy lewicy stała się ostoją prawicy. Wyczuwa dobrze zmianę politycznej koniunktury. Może jej gest świadczy, że koniec Prawa i Sprawiedliwości jest bliski? Dziś postanowiła przypomnieć, na kogo głosowała. Trudno to pogodzić z logiką, bo była kontrkandydatem Andrzeja Dudy.
Natychmiast jej wpis spotkał się z ripostą internautów, którzy zgasili Ogórek.

Magdalena Ogórek była kandydatką SLD w wyborach w 2015 r. Zagłosowało na nią prawie 400 tys. osób (2,38 proc., piąte miejsce). Dla lewicy oznaczało to klęskę: partia nie wchodzi do Sejmu i spłaca zaciągnięty na kampanię kredyt.

Tak, na marginesie, dzisiejszy "Salon dziennikarski" poświęcony był reformie sądów. Prowadząca przekonywała, że reformy są potrzebne i oczekiwane przez społeczeństwo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

POWYBORCZY PORANEK

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE