Rodzinna afera Deynn i Majewskiego gwoździem do trumny ich wątpliwej kariery. Tak tłumaczy się ukochany fit blogerki

Deynn i jej narzeczony Daniel Majewski
Deynn i jej narzeczony Daniel Majewski Fot. Instagram/Deynn
Fit blogerka i celebrytka Marita Surma, znana w sieci jak Deynn oraz jej chłopak Daniel Majewski nie mają ostatnio dobrej passy. Para promująca się w mediach na "idealną" nieźle podpadła zarówno swoim fanom, jak i reklamodawcom, którzy wycofali się ze współpracy. Wszystko przez konflikt Marity i jej młodszej siostry Klaudii. Ta stwierdziła, że Deynn próbowała ocieplić swój wizerunek w mediach kosztem jej i najmłodszej z sióstr Surma- 10-letniej Natalki. Medialna afera trwa w najlepsze, a do dyskusji włączył się również sam zainteresowany - Daniel Majewski, który przedstawił swoją wersję tej rodzinnej awantury. Tylko czy kolejne, publiczne pranie rodzinnych "brudów" jest potrzebne?


Fit blogerka i fanka fitnessu Marita Surma i jej chłopak Daniel Majewski nie od dziś wzbudzają kontrowersje: relacjonowanie każdego szczegółu z życia prywatnego, wulgarne i chamskie odzywki do fanów, niezbyt lotne złote myśli, a do tego oskarżenia Deynn o kupno fanów na Instagramie - to tylko niektóre z punktów ich głośnej obecności w mediach społecznościowych. Od kilku dni o słynnej fit parze jest jeszcze goręcej.

Publiczny konflikt z siostrą
W styczniu wybuchła rodzinna afera z udziałem Majewskiego, Deynn oraz jej bliskich. Wszystko za sprawą publicznego konfliktu Deynn z jej siostrą Klaudią, która w emocjonalnym wpisie na swoim blogu zaznaczyła, że para wykorzystywała najmłodszą z sióstr Surma- 10-letnią Natalkę do ocieplenia wizerunku.

Z kolei Klaudii słynna siostra miała zapewnić "lepsze” życie z Warszawie. Siostry miały również dzielić się po równo opieką nad najmłodszą Natalką. Niestety, tak nie było. Dodatkowo narzeczony Deynn, Daniel Majewski który tak lubił publicznie pozować na kochanego i wyluzowanego wujaszka, miał krzyczeć na dziecko. Według Klaudii Surmy wszystko było na pokaz, a żadna z obietnic Deynn nie została spełniona.

Ostatnie zielone #zabawa

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

Publiczne pranie rodzinnych "brudów"
"Wyjazd do Warszawy miał mi otworzyć drzwi do nowego, lepszego świata. Miałam mieć super życie, Marita miała mi pomóc znaleźć super pracę, miałam zacząć robić prawo jazdy, które "dała" mi na urodziny. Moja mama miała przyjechać do nas w styczniu, do tego czasu miałyśmy opiekować się Natalką razem, oczywiście ja miałam mieszkać z Nati sama na 29m w obcym mieście - gorzko zaczęła swój wpis Klaudia.


Marita oczywiście nie wywiązała się z obietnic wobec siostry. Niestety, w całym konflikcie najbardziej ucierpiała 10-letnia dziewczynka, która była wykorzystywana do ocieplenia wizerunku Deynn i Majewskiego w sieci. Nagrywane na Instagramie ciepłe i radosne filmiki z udziałem dziewczynki i „dobrego wujka” miały okazać się zwykłą ściemą.

"Raz Natalka wróciła z płaczem do domu. Kiedy zapytałam się, o co chodzi, Natalka powiedziała mi, że Daniel kazał jej powiedzieć coś po chińsku i kiedy ona się zastanawiała, powiedział: "I tak nic nie umiesz, jak nie będziesz się uczyć, to wrócisz do Świdwina". Jak miała się uczyć, skoro siedziała u nich po szkole i ani lekcji nie robiła, ani się nie uczyła  - napisała siostra Deynn na swoim blogu. "Lepsze życie” w Warszawie Klaudii i najmłodszej Natalki skończyło się powrotem sióstr do rodzinnego Świdwina. Z kolei upubliczniona afera negatywnie odbiła się na kontraktach reklamowych celebryckiej fit pary. Współpracę z Deynn zawiesiła m.in. Perfumeria Nenees oraz sportowa marka Women’s Best. Sama zainteresowana na razie nie odniosła się do całej afery. Zrobił to jej narzeczony, oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych. W obszernej relacji na Instagramie odparł zrzuty młodszej siostry Deynn i przedstawił swoją wersję wydarzeń. Przy okazji wywlókł na światło dzienne alkoholowy problem mamy sióstr.

Czy te tłumaczenia pomogą?
"Przez te kilka dni o zdanie nie zapytał mnie nikt, nęka się bez przerwy moją babcię, siostrą i ojca na ich profilach w Internecie. W jeden wieczór moja ukochana stała się wrakiem człowieka i nie mam pojęcia ile potrwa odbudowa jej psychiki po tym wszystkim czego się dopuściliście" -skierował swoje słowa do fanów. Mężczyzna zapowiedział również, że zamierzają z ukochaną zniknąć na jakiś czas. "W tym momencie, w którym nie mamy współprac, nie ma nam czego zazdrościć. Prosimy dać nam spokój. Znikamy wspólnie i więcej nie reagujemy na tego typu zaczepki (...)Jak ktoś chce nas przeprosić nich to zrobi.

Na jego słowa odpowiedziała młodsza siostra Deynn - Klaudia, która zainicjowała rodzinny konflikt w mediach. Wytknęła mu, ze nie powinien publicznie opowiadać o problemach alkoholowych mamy, a sama stwierdziła, że "chciała tylko pokazać, iż cudowne życie jej siostry, nie jest tak piękne jak na Snapchacie".

10-latka pokrzywdzona najbardziej

Nie wiadomo, jaka jest prawdziwa wersja tej rodzinnej afery, natomiast słabe i nie na miejscu wywlekanie jest rodzinnych „brudów” i mieszanie do nich 10-letniego dziecka. Na ten aspekt zwróciła uwagę m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka podkreśliła, aby reagować w sytuacjach, gdy kilkuletnie dzieci są poniżane. "Istnieje coś takiego jak Opieka Społeczna, która powinna się sprawą zająć natychmiast" - napisała w mediach społecznościowych Korwin Piotrowska i dodała: "Na koniec - Rzecznik Praw Dziecka - na zdjęciu jest kontakt. Obie siostry sobie poradzą, będą miały fejm, ale jest tam dziecko, które było zabawką dla kasy, lajków i fejmu w rękach patologicznych dorosłych, na co pozwoliła rodzina, rodzice..."

Głośną sprawę skomentowała również Ewa Chodakowska, która określiła aferę rodzinną Deynn patologią. " Coraz mniej wartości, coraz większe szambo.. Chodzi za mną ten temat od dłuższego czasu. Wiesz ze zawsze wspieram, zawsze kibicuję, ale nie znoszę fałszu, 
obłudy, hipokryzji, przybierania masek. Uśmiech przy zderzeniu twarzą w twarz. Chwila nieuwagi i nóż ląduje w plecach.. Tandeta intelektualna, gwiazdorzenie, chamstwo, kłamstwo, arogancja, nierzadko patologia". - napisała Chodakowska.

Coraz mniej wartości.. coraz większe szambo.. Chodzi za mną ten temat od dłuższego czasu.. wiesz ze zawsze wspieram.. zawsze kibicuje.. .. ale nie znoszę fałszu, obłudy.. hipokryzji.. przybierania masek, .. uśmiech przy zderzeniu twarzą w twarz .. .. chwila nieuwagi i nóż ląduje w plecach.. Tandeta intelektualna.. .. gwiazdorzenie.. .. chamstwo.. .. kłamstwo.. .. arogancja .. Nierzadko patologia.. takie dzisiaj mamy czasy.. Takie smaczki się sprzedają.. .. a kiedy pytam znakomitej dziennikarki dlaczego nie wydaje książek, odpowiada z pokorą "nie mam jeszcze odwagi" .. Świat zwariował.. Kompletnie nie rozumiem trendu przekraczania granic dobrego smaku.. .. nie rozumiem rezygnacji z miłego tonu.. nie kumam postrzegania uprzejmości w kategoriach słabości.. Trzymajcie mnie!! Czy naprawdę muszę walić pięścią w stół? Nie pojmuje prowokacji ..kontrowersji .. ..skandalu.. Często tworzonych na siłę.. .. przez osoby, które kompletnie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.. masakra! Babko moja najdroższa.. Czasem i ja muszę spuścić powietrze.. To mój manifest, nie żal do świata.. Chce Ci powiedzieć jedno.. .. naucz się FILTROWAĆ INFORMACJE.. .. analizuj czytane treści.. .. słuchaj swojej intuicji.. NIE PODĄŻAJ ŚLEPO ZA KOMUNIKATEM.. Nie wierz w każde czytane słowo.. Ludzie których dziś wielbisz.. ..nazwiska, które tak lubisz.. .. portale które odwiedzasz.. .. materiały które czytasz .. ..często mają niewiele wspólnego z realiami.. Jak dobrze, ze mam swoj dom w necie i nie muszę "przyjaźnić się" z tymi z którymi nie jest mi po drodze.. .. jak dobrze, ze nie muszę wchodzić w dziwne układy, układziki.. .. jak dobrze ze mogę powiedzieć co myśle.. .. jak wspaniale ze nie muszę UDAWAĆ!! Tak!! Mam serce na dłoni i pazury w kieszeni.. przemiła.. przekonana.. w obliczu zagrożenia przeobrażam się w dzikiego kota.. Kochana! WALCZ O SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ..komunikuj swoje emocje.. nie dawaj sobie wchodzić na głowę.. Nie przyzwalaj na szarganie Twojego mienia! NIE MA NIC CENNIEJSZEGO OD TWOJEGO SPOKOJU.. LUZ! Nie wszyscy będą Cię lubić.. Nie muszą! Ważne, żebyś TY nigdy nie straciła do siebie szacunku #misjachoda

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

W słowach trenerki jest sporo racji, a Deynn i Majewski będą musieli bardzo się postarać, żeby odbudować zaufanie fanów i reklamodawców. Chyba, ze tak jak zapowiedział wcześniej Daniel, znikną z Maritą na jakiś czas. Niestety, niesmak pozostanie na długo...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wypadek autokaru na Słowacji. Był tak tragiczny, że głos zabrała nawet Čaputová
0 0Ostra jazda, czyli co naprawdę z Arabią Saudyjską chce zrobić przebojowy następca tronu?
0 0"Terrorysta to ktoś taki...". Sikorski przeprowadził poruszający wywiad z Adamowicz
0 0"W Senacie wraca normalność". Nitras pokazał, co się zmieniło tuż po wyborze Grodzkiego
WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc
0 0Nigdy nie ma tyle czasu, ile trzeba? Oto, co trzeba zrobić, żeby wyrabiać się z zadaniami w pracy
0 0Mamy najgorszych szefów w Europie. To, co fundują rodzicom, woła o pomstę do nieba
0 0Pamiętaj o tym ubezpieczając mieszkanie. To dodatek, który może zrobić sporą różnicę
DADHERO.PL 0 0Co się dzieje, gdy wrzucasz do sieci zdjęcia swoich dzieci? Zanim to zrobisz, przeczytaj ten tekst
Actina Pact 0 0Dzisiaj tworzą zaplecze polskiego e-sportu. Wcześniej Actina celowała w nieco inny target
0 0Europejskie roboty przegrały z robotami azjatyckimi. Adidas zamyka fabrykę w Europie
0 0Oprócz próśb były groźby? Klich o tym, w jaki sposób PiS miało walczyć w Senacie
0 0PiS rakiem wycofuje się z Piotrowicza. Nieoficjalnie: Duda zgłosi kontrkandydata
Unum 0 0Żyjemy jakbyśmy byli nieśmiertelni. Te dane nie pozostawiają jednak złudzeń
dad:HERO 0 0Najdroższy zegarek świata został sprzedany za absurdalną kwotę. Ten, kto go kupił, ma dobre serce
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"