Jak można tak potraktować psa?! Aż trudno uwierzyć, gdzie zwierzę schował klient radomskiego hipermarketu

Nagannie zachował się jeden z klientów w hipermarkecie Auchan. Zostawił psa w schowku depozytowym.
Nagannie zachował się jeden z klientów w hipermarkecie Auchan. Zostawił psa w schowku depozytowym. Facebook/Ireneusz Walczak
Do nagannego zachowania klienta doszło w jednym z marketów Auchan w Radomiu. Pies został zamknięty w schowku depozytowym, gdzie przechowywana jest zwykle odzież i torby.

O sprawie poinformował jeden z czytelników portalu Co za Dzień. Pies, którego właściciel umieścił w schowku depozytowym miał być przestraszony i nie wiedzieć co się dzieje. Po wezwaniu przez personel, właściciel odebrał zwierzę. Oburzony zachowaniem właściciela jest Grzegorz Sambor, zastępca komendanta straży miejskiej w Radomiu.

– Będąc świadkami takiego zdarzenia możemy interweniować. Ustawa o ochronie zwierząt mówi, że zwierzę to istota żyjąca, która nie jest rzeczą i potrafi odczuwać cierpienie. Należy mu się szacunek – powiedział przedstawiciel straży miejskiej, który dodał, że obecni w sklepie klienci, którzy widzieli jak właściciel umieścił psa w schowku na rzeczy, powinni byli powiadomić straż miejską.

Auchan Radom Michałów

Opublikowany przez Ireneusz Walczak na 3 lutego 2018
Internauci są podzieleni w opiniach. Jednych zachowanie właściciela psa oburzyło. Innych cała sytuacja niestety rozśmieszyła.
Trwa ładowanie komentarzy...