Burza na Instagramie Ewy Chodakowskiej. Trenerka chciała zwrócić uwagę na sens świąt

Swoim wpisem na Instagramie Ewa Chodakowska wywołała prawdziwą burzę.
Swoim wpisem na Instagramie Ewa Chodakowska wywołała prawdziwą burzę. Fot. Facebook / Ewa Chodakowska
Święta Wielkanocne to dla chrześcijan czas na kontemplację męki pańskiej i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Ewa Chodakowska zdążyła udowodnić, że poza kształtowaniem sylwetki, udało jej się "wyhodować" silnego ducha. Trenerka, która nie wstydzi się wiary, dała upust religijnym emocjom na Instagramie. Jej wpis wywołał prawdziwą burzę.


Ewa Chodakowska nie wstydzi się swojej wiary. Z dumą zamanifestowała to w Wielki Piątek, publikując zdjęcie krzyża z teologicznym cytatem pod spodem. "Sednem tego Dnia nie jest męka Chrystusa, ale prawda, że zostałeś odkupiony przez Krew Jezusa. Ojciec wybacza Ci każdą zdradę, każdy grzech, złe myśli i uczynki. Wszystko. To, co dziś przeżywamy, to na co dziś patrzymy, czego dotykamy, to kolejna odsłona Ewangelii – Dobrej Nowiny. To kolejny sposób, w którym Ojciec przychodzi i mówi kocham cię" – mogliśmy przeczytać w poście trenerki.
Wpis wywołał lawinę komentarzy, w których część internautów wspierało Chodakowską, a reszta otwarcie hejtowała post. Prztyczki były jednak wymierzone w Kościół katolicki, nie samą trenerkę. "A czemu nie kocha niewinnych dzieci w Syrii, nie kocha ludzi w obozach koncentracyjnych? Ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie, ale którzy w niego wierzą?" – pytali internauci.

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Chodakowska dzieli się z fanami swoimi teologicznymi przemyśleniami. W ubiegłoroczny Wielki Piątek trenerka opublikowała na swoim fanpage'u zdjęcie krzyża, pod którym znajdował się cytat Jana Pawła II. "Tylko ludzie słabi wstydzą się swojej wiary", pisała wówczas w komentarzach pod postem. Tych było naprawdę sporo, ponieważ wpis polubiło kilkadziesiąt tysięcy osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
POLECAMY 0 0"Ostatnio pytali o trolle Ziobry". Uczy WOS-u w podstawówce i tak ocenia świadomość 14-latków
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż