26-latka miała zostać pobita przez swojego partnera. To znany w Trójmieście trener personalny

Katarzyna miała zostać skatowana przez swojego partnera, znanego w Trójmieście trenera personalnego.
Katarzyna miała zostać skatowana przez swojego partnera, znanego w Trójmieście trenera personalnego. Fot. instagram.com/prawda___
Zdjęcia zmasakrowanej twarzy 26-latki trafiły na Instagram. Pęknięta czaszka, rozcięty łuk brwiowy, posiniaczenie i złamany nos – oto efekty pobicia, którego miał dopuścić się partner kobiety, który jest znanym w Trójmieście trenerem personalnym.


To, co przydarzyło się Katarzynie, obiegło media społecznościowe i wstrząsnęło internautami. Sprawę pobicia nagłośnili autorzy instagramowego profilu "Prawda". Potem więcej na temat sprawy ujawniła strona SFD.pl, zrzeszająca sportowców zajmujących się fitnessem i kulturystyką.
Relacja pobitej kobiety jest przejmująca. – Zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głowę o podłogę. Kiedy byłam cała zakrwawiona, uciekł z mieszkania – napisała 26-latka. W rozmowie z portalem wp.pl opisuje sytuację bardziej szczegółowo.

Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze.

Mężczyzna miał mieć w przeszłości zatargi z prawem, m.in. za grożenie śmiercią swojej byłej żonie. Poszkodowana dodała też, że dzieli się swoja historią po to, aby ostrzec inne kobiety. Serwis SFD.pl publikuje także zdjęcia z obdukcji lekarskiej, jakiej dokonała poszkodowana kobieta.
Według kobiety, Miłosz P. został zatrzymany przez policję w niedzielę. Sama Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku nie chce potwierdzić tej informacji, zasłaniając się ochroną danych osobowych.

Na wpis zareagowało bardzo dużo internautów. Część z nich współczuje pobitej kobiecie, część osądziła już domniemanego sprawcę, a jeszcze inni oskarżają Katarzynę o kłamstwo. Kilkakrotnie próbowaliśmy skontaktować się partnerem kobiety, jednak jego telefon milczy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...