Ujawniono, kim są "warszawiacy" w spocie Jakiego. Internautka dokonała zadziwiającego odkrycia

W spocie wyborczym Patryka Jakiego użyto zdjęć z niemieckich agencji fotograficznych. Szczęśliwi Niemcy mają udawać warszawiaków?
W spocie wyborczym Patryka Jakiego użyto zdjęć z niemieckich agencji fotograficznych. Szczęśliwi Niemcy mają udawać warszawiaków? Fot. Facebook
Patryk Jaki chciał mocno uderzyć pierwszym spotem wyborczym w Rafała Trzaskowskiego, a tymczasem zbiera cięgi od dociekliwych internautów. Najpierw odkryli, że na filmie przedstawiono co prawda Pragę, ale czeską, teraz okazuje się, że uśmiechnięci na fotografiach warszawiacy to tak naprawdę... zdjęcia pochodzące z niemieckich stockowych agencji fotograficznych.

Jak odkryła jedna z internautek, zdjęcia uśmiechniętych kobiet, mężczyzn i dzieci użytych w spocie wyborczym Patryka Jakiego nie przedstawiają warszawiaków. Fotografie pochodzą z niemieckich stockowych agencji fotograficznych, gdzie każdy może się zalogować i pobrać zdjęcie szczęśliwej rodziny albo wielbłądów maszerujących po pustyni.
To nie pierwsza wpadka odkryta przez internautów. Już wcześniej odkryli w spocie przygotowanym dla Patryka Jakiego to, że rolę warszawskiej Pragi zagrała Praga... czeska. Ot, drobna pomyłka. Internauci zastanawiają się teraz, jakie jeszcze niespodzianki przygotują sztabowcy Jakiego w nadchodzącej przyszłości.

Patryk Jaki w swoim spocie przedstawiał się jako kandydat na prezydenta Warszawy, który zamiast dzielić mieszkańców stolicy na "lepszych" autochtonów i "gorszych" przyjezdnych, chce łączyć wszystkich.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...