Racewicz za takie zachowanie została ukarana przez TVP. Co robi Ogórek na Instagramie?

Magdalena Ogórek "lokuje produkt" na Instagramie?
Magdalena Ogórek "lokuje produkt" na Instagramie? Fot. Instagram / Magdalena Ogórek
Joanna Racewicz została zawieszona przez TVP za jeden wpis na Instagramie, który stacja uznała za lokowanie produktu bez jej zgody. Hanna Lis zwróciła uwagę na to, jak na tym samym portalu działa Magdalena Ogórek. Pracująca w TVP publicystka pozwala sobie na jeszcze więcej niż Racewicz...

"Przypomnijcie mi: za co Aśka Racewicz straciła pracę w TVP? Było coś o lokowaniu produktu na Instagramie, o ile dobrze kojarzę...?"– napisała na Twitterze Hanna Lis, publikując wymowne zdjęcia Ogórek. Prowadząca program "W tyle wizji" wrzuca swoje fotografie z oznaczeniem marek ubrań. Nie chodzi o jeden wpis, a co najmniej kilka. Rodzi się więc pytanie, czy w tym przypadku TVP wyraziła zgodę na lokowanie produktu.
Telewizja Polska nie była tak łaskawa dla Joanny Racewicz. Ta najpierw została zawieszona, bo pochwaliła się efektami diety. Potem sama dziennikarka zakończyła współpracę z telewizją.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.