"Był moją miłością, moim oparciem, moim obrońcą". Ukochana Anthony'ego Bourdaina publikuje poruszający wpis

Włoska aktorka Asia Argento opublikowała wzruszający wpis o jej zmarłym ukochanym Anthonym Bourdainie
Włoska aktorka Asia Argento opublikowała wzruszający wpis o jej zmarłym ukochanym Anthonym Bourdainie Fot. Instagram.com/asiaargento
Informacja o samobójczej śmierci Anthony'ego Bourdaina, znanego kucharza i osobistości telewizyjnej, pozostawiła widzów na całym świecie w głębokim żalu i przede wszystkim szoku. Aktorka Asia Argento i prywatnie jego partnerka przełamała milczenie. W pożegnalnym wpisie na Instagramie napisała kim dla niej był nie żyjący już mężczyzna.

Anthony Bourdain odebrał sobie życie w wieku 61 lat. Amerykański szef kuchni od 2016 roku był w związku z włoską aktorką, Asią Argento. Kobieta umieściła emocjonalny wpis na Instagramie. Piszę w nim o tym jaką Bourdain był osobą i o tym jakim go uczuciem darzyła.
Asia Argento

Anthony dawał z siebie wszystko we wszystkim, co robił. Jego wspaniały, nieustraszony duch inspirował wielu, a jego hojność nie miała granic. Był moją miłością, moim oparciem, moim obrońcą. Jestem załamana. Myślę o jego rodzinie. Proszę o uszanowanie ich i mojej prywatności".

It’s a wrap! #Firenze @partsunknowncnn @anthonybourdain #makearteveryday

Post udostępniony przez asiaargento (@asiaargento)

Holy Wine with el Diablo Piero Pelú and @anthonybourdain #Firenze #VinSanto

Post udostępniony przez asiaargento (@asiaargento)

Przypomnijmy, że ciało Anthony'ego Bourdaina znaleziono w piątek, gdy jego przyjaciel zauważył, że nie otwiera drzwi swojego pokoju w hotelu. Zawiadomiono służby. CNN, czyli stacja, dla której pracował szef kuchni, w oświadczeniu podała, że Bourdain popełnił samobójstwo.

"Jego miłość do przygody, nowych znajomości, świetnych potraw i drinków oraz jego niesamowite opowieści o świecie stworzyły z niego unikalną postać. Nigdy nie przestawał zadziwiać nas swoim talentem i bardzo za nim tęsknimy. Nasze myśli są w tym czasie z jego córką i rodziną" – napisano.

Ap News podało, że kucharz powiesił się w łazience swojego hotelowego pokoju. Prowadzone są badania toksykologiczne, które mają wykazać czy przyjmował leki. Śledczy chcą pomóc rodzinie zrozumieć, dlaczego mężczyzna o takiej silnej osobowości jak Bourdain, odebrał sobie życie. Osierocił 11-letnią córkę.
Trwa ładowanie komentarzy...