Lionel Messi gra jeden na jednego ze… swoim psem. Zwycięzca mógł być tylko jeden

Lionel Messi ćwiczy ze swoim psem podczas wypoczynku.
Lionel Messi ćwiczy ze swoim psem podczas wypoczynku. Fot. Shutterstock.com
As Barcelony mundialu w Rosji nie może zaliczyć do udanego. Reprezentacja Argentyny odpadła w 1/8 MŚ 2018 z Francją po pięknym meczu, ale oczekiwania wobec niej było dużo większe. Messi formą nie błyszczał, ale teraz nie przeszkadza mu to odpoczywa w dość ciekawy sposób.

Lionel Messi jeszcze nie wrócił do treningów z Barceloną, ale nie oznacza to, że próżnuje w trakcie wypoczynku z rodziną. Żona piłkarza wrzuciła na Instagram filmik, na którym widać, jak jeden z najlepszych piłkarzy w historii bawi się piłką ze swoim psem rasy dog. Zwierzę wabiące się Senor Hulk starało się jak mogło, lecz jego pan nie dał mu większych szans.

Post udostępniony przez AntoRoccuzzo88 (@antoroccuzzo88)

Mistrzostwa świata
Messi i jego koledzy z drużyny Argentyny pożegnali się w 1/8 finału po cudownym meczu z Francją. Trójkolorowi, późniejsi mistrzowie świata, wygrali 4:3, ale mimo ogromnego rozczarowania, Argentyna w swojej ostatniej potyczce na MŚ w Rosji pokazała charakter.

Messi nie błysnął formą na tegorocznym mundialu. Co gorsza, była to dla niego kolejna impreza, podczas której nie udało mu się strzelić gola w fazie pucharowej. Jednak pomimo dużej nieskuteczności, cztery lata temu w Brazylii Argentyna pod jego wodzą doszła do finału, gdzie uległa Niemcom 0:1.

W tym pamiętnym finale Lionel Messi miał jednak stuprocentową okazję, którą nie wykorzystał. A te jak wiadomo potrafią się zemścić na boisku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...