Na plaży znaleziono kolejną wylinkę węża. Na miejsce przyjechała policja

Wylinkę węża znaleziono na plaży w Wawrze.
Wylinkę węża znaleziono na plaży w Wawrze. fot. screen Facebook/Dzielnica Wisła
Na plaży w warszawskim Wawrze znaleziono wylinkę węża. Na miejsce przyjechała policja, która zabezpieczyła teren. Na miejsce ma przyjechać pracownik zoo, który oceni znalezisko. Po jego opinii będzie można zaplanować dalsze działania.

Wylinkę około godziny 14 znalazł miejscowy plażowicz. Zawiadomił policję. Zabezpieczono teren. – Wszystko na to wskazuje, że to porzucona skóra węża. Czekamy jednak na eksperta z zoo, który niebawem zjawi się na miejscu – powiedziała gazecie "Metro" komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej policji.
Dzielnica Wisła - Plaża Romantyczna

UWAGA! Warszawski Plażowy to wyjątkowo odpowiedzialne stanowisko. Dzielnica Wisła to miejsce niezwykłe i magiczne, natomiast #bezpieczeństwo mieszkańców jest najwazniejsze ?. Komenda Stołeczna Policji zaopiekowała się Plaża Romantyczna Wawer. Mamy nadzieję, że to jedynie żart. Niestety #głupi.

Opublikowany przez Dzielnica Wisła Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Wylinkę pytona tygrysiego znaleziono w Gassach koło Konstancina na początku lipca. Od tamtej pory w okolicach trwały poszukiwania, okoliczni mieszkańcy byli spanikowani. To, że nie są to żarty, a świeżo zostawione ślady przez węża, potwierdziła policja z Piaseczna.

W ostatnich dniach pyton tygrysi z Konstancina był widziany w Warszawie w okolicach Mostu Świętokrzyskiego. Możliwe, że wąż dopłynął do stolicy wraz z falą kulminacyjną. Policja dostała zgłoszenie od trzech osób, które w nocy z 26 na 27 lipca były nad rzeką.

Wcześniej pyton tygrysi miał być widziany w różnych miejscach, między innymi w miejscowości Glinki w powiecie otwockim, a nawet w okolicach Torunia. Potem pojawiły się doniesienia, że pyton wraca do Warszawy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...