Co się dzieje w PiS? Tajemnicze spotkanie Kaczyńskiego i Morawieckiego w limuzynie

Jarosław Kaczyński przez 13 minut rozmawiał w limuzynie z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem.
Jarosław Kaczyński przez 13 minut rozmawiał w limuzynie z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem. fot. Łukasz Krajewski/Agencja Gazeta
Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Mariusz Błaszczak przez 13 minut rozmawiali w limuzynie na pl. Piłsudskiego. Prezes PiS, premier i szef MON wsiedli do otoczonej przez funkcjonariuszy SOP limuzyny. Uliczna narada chyba miała być tajna, ale uchwyciły ją kamery.


Nieformalne spotkanie zarejestrowała kamera Polsat News. Kaczyński siedział z przodu na fotelu pasażeera, a na tylnej kanapie Morawiecki z Błaszczakiem. Na zewnątrz stali ochroniarze. Spotkanie trwało 13 minut. Po nim politycy rozeszli się do samochodów.
Spotkanie, jak łatwo się domyślić, wywołało liczne komentarze internautów. "Schodzą do podziemia. Nikomu nie wierzą. W samochodzie napewno nikt nie podsłucha", "Już wiedzą że knajpy są niebezpieczne", "U pana posła na dywaniku. Samochodowym dywaniku" – czytamy w komentarzach.

Niektórzy sugerują też, że być może nie mamy pojęcia o liczbie innych tego typu niezarejestrowanych i nieoficjalnych spotkań na szczytach władzy.

Wcześniej najważniejsi politycy PiS obchodzili kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Rano uczestniczyli we mszy św. odprawionej w warszawskim kościele seminaryjnym w intencji ofiar tragedii pod Smoleńskiem.


źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...