Alarm na lotniskach w Niemczech. Policja poszukuje czterech podejrzanych o terroryzm

Co się dzieje w Niemczech? Alarm terrorystyczny w Stuttgarcie i na innych niemieckich lotniskach.
Co się dzieje w Niemczech? Alarm terrorystyczny w Stuttgarcie i na innych niemieckich lotniskach. Fot. pradeepthundiyil / 123RF Zdjęcie Seryjne
Na niemieckich lotniskach zarządzono alarm po tym, jak służby zostały zawiadomiono o czterech podejrzanych osobach, które być może przygotowywały atak terrorystyczny w Stuttgarcie. Podejrzanych wcześniej widziano na lotnisku w Paryżu.

W całych Niemczech w portach lotniczych ogłoszono stan alarmowy w związku z podejrzeniem o to, że przygotowywany jest zamach. Wszystko przez to, że na lotnisku w Stuttgarcie zauważono czterech mężczyzn podejrzewanych o terroryzm.

Dwóch z poszukiwanych to ojciec i syn, którzy pochodzą z Nadrenii Północnej-Westfalii . W zeszłym tygodniu zwrócili oni uwagę francuskiej policji, kiedy robili zdjęcia terminalu na paryskim lotnisku Charles de Gaulle. Według agencji DPA, przynajmniej jeden z podejrzanych jest klasyfikowany jako potencjalny islamistyczny terrorysta.

Źródło: "Der Spiegel"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"