Janiak wygwizdany w Poznaniu. Poszło o wpadkę na koncercie "Muzyka Wolności"

A tak niewiele zabrakło.
A tak niewiele zabrakło. Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Olivier Janiak to doświadczony dziennikarz i konferansjer, jednak i jemu przydarzają się wpadki. Choćby taka jak ta z 27 grudnia, gdy jedno słowo zaważyło na tym, że poznańska publiczność zebrana na koncercie "Muzyka Wolności" zareagowała gwizdami.


Na stadionie miejskim w Poznaniu wystąpiły tuzy polskiej muzyki: Edyta Górniak, Kayah, Maryla Rodowicz, Perfect i wielu innych artystów, którzy uczcili setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Imprezę prowadzili Grażyna Torbicka i Olivier Janiak. I wszystko przebiegłoby zgodnie z planem, gdyby nie wpadka, która wywołała gwizdy poznańskiej publiczności.
Pod koniec koncertu Olivier Janiak przedstawił Marka Woźniaka, który jest marszałkiem województwa wielkopolskiego. Janiak pomylił się i powiedział, że Woźniak jest marszałkiem województwa... mazowieckiego.

Co prawda współprowadząca imprezę Grażyna Torbicka od razu poprawiła kolegę, ale wpadka nie uszła uwadze publiczności, która wygwizdała i wybuczała prowadzącego. "Zakończył uroczystość, nie ma co", "No to się popisał" – czytamy na Twitterze.Jak widać, Wielkopolska takich błędów nie wybacza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...