Tak się bawią na Barbórce PGNiG. Dla pań po mszy miał miejsce... pokaz striptizera

Podczas oficjalnych uroczystości barbórkowych w PGNiG przed żeńską częścią pracowników wystąpił tancerz erotyczny.
Podczas oficjalnych uroczystości barbórkowych w PGNiG przed żeńską częścią pracowników wystąpił tancerz erotyczny. Fot. Tomasz Szambelan / Agencja Gazeta
Występ męskiego tancerza erotycznego "uświetnił" obchody Barbórki w PGNiG. Striptizer rozbierał się ze stroju policjanta przed pracownicami spółki państwowej. Dziś nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za ten występ. Kierownictwo PGNiG wyraża jedynie ubolewanie, że doszło do takiego incydentu.


Występy striptizerek w "koksowniach" nawiązujące do scen z filmu "Wilk z Wall Street" to jedno, ale występ striptizera podczas oficjalnej imprezy barbórkowej organizowanej przez PGNiG to już grubsza sprawa. Tu w grę wchodzą publiczne pieniądze. Pikanterii dodaje też fakt, że krótko przed występem miała miejsce uroczysta... msza święta.

Jak informuje portal Onet, kierownictwo państwowej spółki ubolewa z powodu incydentu i próbuje przerzucać odpowiedzialność na firmę organizującą imprezę. Organizator odpiera zarzuty przekonując, że nikt by nie zaryzykował pozwu wysyłając "do boju" striptizera bez uzyskania zgody na zaproponowany program wydarzenia obchodów święta górnika. A ten był bogaty. Zaczęło się od mszy w rzeszowskiej katedrze. Były podziękowania i nagrody, ordery i uśmiechy, gratulacje składał nawet marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Później zaczęła się cześć nieoficjalna – panowie poszli do Karczmy Piwnej, a panie... no właśnie. Panie świętowały oglądając występ tancerza erotycznego.

W PGNiG nikt nie chce się przyznać do tego, kto wpadł na pomysł ze striptizem. W oświadczeniu wysłanym do redakcji onet.pl dział promocji PGNiG stwierdza jedynie, że podczas tradycyjnej zabawy górniczej doszło do niezaplanowanego incydentu wywołanego spontanicznie przez aktora. Warto przypomnieć, że nie tak dawno pracownicy PGNiG (tu już niezależnie od płci) mieli bardziej wymierny powód do radości. Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości wszyscy zatrudnieni w PGNiG dostali od 500 do 850 złotych netto premii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach