Tak pożegnają zmarłą wokalistkę. The Cranberries zapowiedzieli ostatnią płytę – "In the End"

Zespół Cranberries zapowiedział płytę "In the End".
Zespół Cranberries zapowiedział płytę "In the End". Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Równo rok po tragicznej śmierci Dolores O'Riordan zespół The Cranberries zapowiedział wydanie pożegnalnej płyty. Do zapowiedzi został dołączony najnowszy singiel grupy – "All Over Now".


15 stycznia minął rok od śmierci Dolores O'Riordan, która utonęła w hotelowej wannie po spożyciu alkoholu. Wcześniej muzycy grupy The Cranberries zdołali jednak nagrać z nią sporo materiału, który 26 kwietnia ukaże się na pożegnalnym krążku Irlandczyków – "In the End".


– Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego sposobu na uhonorowanie rocznicy śmierci Dolores i upamiętnienia jej życia niż ogłoszenie pożegnalnego albumu zespołu z jej udziałem – mówiła matka wokalistki, Eileen O'Riordan.

Wraz z zapowiedzią płyty Cranberries opublikowali w sieci najnowszy singiel zespołu – "All Over Now". To chwytliwa piosenka, w której mocno przebija się charakterystyczny wokal zmarłej piosenkarki. Na nadchodzącym "In the End" znajdzie się 11 kawałków, nad którymi O'Riordan i Noel Hogan (gitarzysta The Cranberries) pracowali od maja 2017 roku.Źródło: "The Rolling Stone"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...