Twittera zalewają zdjęcia psów. To kpiny z szefa służb specjalnych po zeznaniach Nowaczyka

Twittera po zeznaniach Roberta Nowaczyka na temat Mariusza Kamińskiego zalały zdjęcia psów.
Twittera po zeznaniach Roberta Nowaczyka na temat Mariusza Kamińskiego zalały zdjęcia psów. Fot. Jędrzej Nowicki / Agencja Gazeta / Twitter / chlopaku / rafal_wojda
Komu nie zdarzyło się czasem zachowywać dziwnie w stanie wskazującym na spożycie...? Jak się okazuje, taki epizod podobno ma na koncie nawet polski koordynator służb specjalnych. To dlatego po zeznaniach – zwanego "rekinem reprywatyzacji" – Roberta Nowaczyka internauci masowo wrzucają na Twittera zdjęcia psów.


Robert Nowaczyk to – według Patryka Jakiego – kluczowy świadek jego komisji reprywatyzacyjnej. Zwany "rekinem reprywatyzacji" adwokat powiedział jednak w czwartek coś, co sprawiło, że jego przesłuchanie stało się newsem dnia w mediach. Chodzi o jego wspomnienia na temat Mariusza Kamińskiego, ówczesnego szefa CBA.

– Jakub R. opowiadał mi, że w czasie spotkań z przedstawicielami w CBA w jego mieszkaniu na Włodarzewskiej niejaki Mariusz Kamiński chodził na czworakach i całował się z jego psem, bokserką – powiedział Nowaczyk przed komisją reprywatyzacyjną.

Czym naraził Mariusza Kamińskiego na falę żartów na Twitterze. "Kto by nie pocałował, niech pierwszy rzuci kamieniem" – kpiła Eliza Michalik.
Inni nie chcieli być gorsi...Przy tym wywiązała się dyskusja na temat znajomości ras psów, gdyż u niektórych było z nią na bakier. Dzięki poruszeniu w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się też więcej na temat rzeczonej bokserki. Jeśli wierzyć Nowaczykowi, przyszły koordynator służb specjalnych miał całować się z niejaką Tekila.. Robert Nowaczyk podczas przesłuchania przed komisją zaskakująco powiązał też sprawy dotyczące reprywatyzacji z kojarzoną z PiS spółką Srebrna. Można przytoczyć co najmniej 5 cytatów jego wypowiedzi, którymi oskarżał PiS.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

POLECAMY

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
0 0Kaju Godek, zamilcz. Naprawdę wolałabym nie usłyszeć tych słów o miesiączce
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy
DADHERO 0 085 procent kierowców w Warszawie chce mnie zabić. I mam tego dosyć!