Tegoroczna Eurowizja nie dla Margaret. Wokalistka przegrała szwedzkie preselekcje

Margaret znów nie będzie reprezentować Szwecji na Eurowizji.
Margaret znów nie będzie reprezentować Szwecji na Eurowizji. Fot. Patrycja Wanot/Agencja Gazeta
Margaret ponownie szturmowała szwedzki konkurs, którego zwycięzca reprezentuje ten kraj w finale Eurowizji. Niestety, polska wokalistka znów musi uznać wyższość innych artystów. Tym razem dotarła do półfinału.


To nie pierwsze podejście Margaret do konkursu Eurowizji. Swoich sił próbowała już w polskich eliminacjach, jednak po klęsce, wokalistka zdecydowała się spróbować swoich sił w szwedzkich zmaganiach o udział w finale.

W zeszłym roku Margaret zaśpiewała na słynnym Melodifestivalen przebój "In My Cabana". Z tym utworem udało jej się dotrzeć aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła siódme miejsce. W tym roku Polka nie miała tyle szczęścia. Ze swoją piosenką "Tempo" dostała się do półfinału. Tu jednak zakończyła się przygoda Margaret ze szwedzkim preselekcjami do konkursu Eurowizji. Polka zajęła 5. miejsce na tym etapie eliminacji i odpadła z dalszej rywalizacji.
Przypomnijmy, tegoroczny finał Eurowizji odbędzie się w Tel Awiwie. Nadal nie wiadomo, kto będzie reprezentował na konkursie Polskę. Kilka dni temu TVP poinformowała, że wyniki tajnych preselekcji poznamy dopiero w połowie lutego.

źródło: wp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...