Niezwykle tragiczny wypadek w Warszawie. Trzech młodych mężczyzn zginęło nad ranem

Na zbiegu ulicy Puławskiej i alei Wilanowskiej w Warszawie doszło do śmiertelnego wypadku.
Na zbiegu ulicy Puławskiej i alei Wilanowskiej w Warszawie doszło do śmiertelnego wypadku. Fot. Facebook / TVP 3 Warszawa
W sobotę nad ranem samochód marki audi z nieznanych przyczyn wjechał w słup stojący na zbiegu ulicy Puławskiej i alei Wilanowskiej w Warszawie. Autem podróżowała trójka młodych mężczyzn, żaden z nich nie przeżył.


– Do zdarzenia u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej doszło o godz. 3:30. Samochód z nieznanych przyczyn zjechał z pasa ruchu i uderzył w przydrożny słup – mówił w rozmowie z portalem Gazeta.pl aspirant sztabowy Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.Natomiast obecni na miejscu pracownicy TVP 3 Warszawa informowali na twitterowym koncie stacji, że najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku była jazda z nadmierną prędkością. Stołeczna policja poinformowała już o wszczęciu śledztwa, które ma wyjaśniać okoliczności nocnej tragedii. Plaga wypadków na polskich drogach
Zgodnie z opublikowanym niedawno raportem policji dotyczącym wypadków drogowych w 2018 roku , najniebezpieczniej jest na drodze krajowej nr 7. W ciągu ubiegłego roku doszło na niej do 374 wypadków, w których zginęły 54 osoby, a 510 zostało rannych.

Zdaniem policji stale jako jednym z najczęstszych powodów wypadków na drogach jest niedostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

Źródło: Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...