Roksana Węgiel śpiewa: "Chcę cię przelecieć". 14-letnia piosenkarka odpowiada na krytykę słuchaczy

Roksana Węgiel jest niezwykle utalentowaną piosenkarką, ale jej muzyczny wizerunek jest dość szokujący
Roksana Węgiel jest niezwykle utalentowaną piosenkarką, ale jej muzyczny wizerunek jest dość szokujący Fot. Instagram.com/roxie_wegiel/
Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids" i dziecięcej Eurowizji znów szokuje. Słuchaczy zbulwersowała najnowsza piosenka Roksany Węgiel – "Lay Low". 14-latka śpiewa w niej o tym, że ma ochotę na seks. Piosenkarka tłumaczy, że to nadinterpretacja.


Piosenka i teledysk "Lay now" pod względem muzycznym i wizualnym nie ustępują dokonaniom takich artystek jak Ariana Grande, Dua Lipa czy Rihanna - ścisłej czołówce światowego popu. Pewien zgrzyt zaczyna się w warstwie lirycznej. Utwór nie ma nawet podtekstu erotycznego, tylko wprost epatuje seksem.W refrenie Roksana śpiewa "I wanna put it on you" co w mowie potocznej oznacza "Chcę cię przelecieć". Dalej słyszymy "And let's lay low and do it over" czyli "Połóżmy się i zróbmy to raz jeszcze". Oprócz tego jest też: "Boy you got me up until morning" ("Chłopcze, nie dałeś mi zasnąć do rana"), czy "Let me scream out your name" ("Pozwól mi krzyczeć twoje imię"), które w tym kontekście również pobudza wyobraźnię.

Fani zdają sobie sprawę, że Roksana nie jest autorką tekstu, ale uważają, że tak odważna piosenka nie powinna być śpiewana przez tak młodą wokalistkę.
Głos w sprawie zabrała sama piosenkarka. Przyznała, że fani przesadzają z interpretacją teksu.

"Nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. 'Lay Low' to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać" – napisała na Instagramie.
Roksana Węgiel
Piosenkarka

Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów.

Dodajmy, że wizerunek Roksany Węgiel od dłuższego czasu budzi kontrowersje. Niedawno wiele osób było oburzonych jej wyzywającą stylizacją na przedpremierowym pokazie filmu dla dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu

POLECAMY

0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik