Bezczelny numer TVP. Zobacz jak oszukali fanów Roberta Lewandowskiego

Fani Roberta Lewandowskiego mogą czuć się oszukani. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Lewandowski odchodzi z Bayernu – taki tytuł nosi tekst, udostępniony na Facebooku przez TVP Sport. Jak się okazało, wcale nie chodzi o naszego rodaka. Internauci nie byli zadowoleni z tego clickbaitu.


Po kliknięciu w artykuł TVP okazuje się, że to Gina Lewandowski, amerykańska zawodniczka piłki nożnej, odchodzi po 7 latach z kobiecej drużyny Bayernu Monachium. Niektórzy fani Roberta Lewandowskiego z pewnością przyjęli tę informację z ulgą – w końcu ich ulubionych piłkarz nie rezygnuje z barw niemieckiego klubu. W opinii większości internautów zagranie TVP było po prostu bezczelną próbą pozyskania "klików".

"Jezu, ale chamski clickbait. A wydawało mi się, że portalom waszej rangi takie rzeczy nie przystoją. Dobrze wiedzieć, że w tym względzie nikogo już nie obowiązują żadne zasady" – napisał jeden z facebookowych użytkowników.

"Takie clickbaity powinny podpadać pod jakiś paragraf" – czytamy wśród komentarzy pod postem TVP Sport. "Ogarnijcie się. Piszecie, że Lewandowski, na zdjęciu Robert, a wy wyskakujecie z jakąś Giną" – dodał jeden z użytkowników.

Część internautów uznała jednak, że zagrywka TVP Sport była całkiem zabawna i zmyślna. "Bardzo wysoki poziom trollingu. Wszyscy się tu denerwują, a ja się porządnie uśmiałem. Swoją drogą cały artykuł jest w pełni prawdziwy" – napisał pod postem jeden mężczyzna.

Robert Lewandowski dołączył do Bayernu Monachium przez rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Chodzą pogłoski o tym, że polski piłkarz poważnie myśli o transferze do Realu Madryt.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun