"Szydłobus na drodze. Spierd***ć". Szydło napisała, że PiS wygra. Odpowiedź padła brutalna

Beata Szydło spotkała się z ostrą krytyką po swojej wypowiedzi dotyczącej spotkania w Pułtusku.
Beata Szydło spotkała się z ostrą krytyką po swojej wypowiedzi dotyczącej spotkania w Pułtusku. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Beata Szydło w majówkowy weekend wybrała się w podróż do Pułtuska, gdzie spotkała się z wyborcami. To właśnie z tego miasta wyruszył z 2015 roku Szydłobus, który z programem 500+ na sztandarach zawiózł PiS do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. Jednak tym razem tak miło nie było.


Tuż po spotkaniu w Pułtusku nastąpił bowiem wulgarny atak na Beatę Szydło. Wszystko działo się po wypowiedzi byłej premier na Twitterze. "Z Pułtuska w 2015 roku wyruszyliśmy 'Szydłobusem' po zwycięstwo. Wspomnienia z tamtej kampanii wróciły dzisiaj, podczas pikniku patriotycznego w tym pięknym mieście. Jestem przekonana, że i tym razem #damyradę i zwyciężymy" – napisała Beata Szydło.
Doprowadziły one wielu internautów do wrzenia. "Szydłobus na drodze. Spierd...ć" – napisał jeden z użytkowników Twittera."Doskonała metafora dzisiejszego zlotu czarownic... mądrości najwyżej półTuska i full bajer ... czy jakoś tak..." – ocenił inny. "I tylko wspomnienia Ci pozostaną. Będzie co opowiadać zza krat" – nie przebierał w słowach następny. Były też inne opinie, których jednak nie wypada zacytować. Jednak uaktywnili się także zwolennicy Beaty Szydło. Jeden z rozpływał się nad pracowitością byłej premier. "Ogrom pracy, żadne podziękowania nie wystarczą. Pani Premier, ukłony do samej ziemi, dużo sił i wytrzymałości dla Pani i całej Drużyny. Jeszcze ten rok, by zaczęło się samo kręcić. Pozdrawiam serdecznie" – napisał. Beata Szydło ostatnio często spotyka się z protestami po swoich słowach, mimo że – wydawałoby się – udziela wypowiedzi, które są zbieżne z poglądami dużej części opinii publicznej. Tak było w przypadku okolicznościowych słów z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej.  Internauci przypomnieli choćby, że po wygranej PiS to ona zrezygnowała z unijnych flag podczas konferencji prasowych po posiedzeniach rządu. Wypomnieli też głosowanie nad kandydaturą Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej, czyli słynne 27:1. Wtedy mówiła, że to jej zwycięstwo. Przypominali także to, że Beata Szydło nie znała daty przystąpienia do UE

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki