"Na wrzaskliwych pedaliadach...". Kukiz w obrzydliwy sposób zaatakował Biedronia

Paweł Kukiz zaatakował na Facebooku Roberta Biedronia.
Paweł Kukiz zaatakował na Facebooku Roberta Biedronia. Fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta
Paweł Kukiz znany jest z tego, że często "traci kontrolę" nad swoimi mediami społecznościowymi. Niestety, tym razem lider ruchu Kukiz'15 nie może się zasłonić tym argumentem. A ma przed czym, bo w sposób bezpardonowy zaatakował Roberta Biedronia i jego partnera Krzysztofa Śmiszka. Poszło o Kościół i jego prawa w Polsce, a w tle oczywiście wybory do PE.


"Biedroń chce zniesienia artykułu o obrazie uczuć religijnych 'by nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie chcą na tym zbić kapitał polityczny'. Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń - na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim 'liberalizmie, który chce zmieść wszystko, co było święte dla naszych Przodków" – zaczyna swój wpis Paweł Kukiz.

"Zbijasz kapitał polityczny, SLD-owcu Palikotny, na faszystowskich metodach narzucania innym swojej „estetyki”, rodem z Rzymu tuż przed upadkiem, na nienawiści do świata, przykrytej fałszywym uśmiechem" – napisał lider ruchu Kukiz'15. Kukizowi chodzi o wypowiedzi Roberta Biedronia, które padły podczas jego wiecu pod Jasną Górą w Częstochowie. Lider Wiosny mówił o rozdziale Kościoła i państwa oraz o likwidacji przepisów dot. obrazy uczuć religijnych. Dalsza część wypowiedzi Pawła Kukiza przyjęła bardziej nienawistny ton.

"Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne. Jeśli Pana uraziłem to już z góry przepraszam lecz trudno mi pohamować emocje samemu będąc urażonym" – podsumował oburzony Kukiz.


Przypomnijmy, że Paweł Kukiz już nie raz zasłynął w mediach społecznościowych swoją tyradą. Pamiętna była jego rozmowa na Twitterze z Markiem Jakubiakiem, w której nie mógł pogodzić się z odejściem posłów z jego ugrupowania. Wtedy jednak tłumaczył się, że ktoś zhakował mu konto. Jak teraz sie wytłumaczy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ