Drastyczny wypadek na Podkarpaciu. Motocyklista leżał z oderwaną nogą, tak reagowali świadkowie

Motocyklista po drastycznym wypadku leżał na drodze z oderwaną nogą. Przechodnie i kierowcy udawali, że go nie widzą. Na szczęście znalazła się osoba, która zorganizowała pomoc.
Motocyklista po drastycznym wypadku leżał na drodze z oderwaną nogą. Przechodnie i kierowcy udawali, że go nie widzą. Na szczęście znalazła się osoba, która zorganizowała pomoc. Fot. Screen / YouTube / Stop chamstwu na drogach
Do koszmarnego wypadku doszło w Jarosławiu na Podkarpaciu. 28-latek kierujący motocyklem honda zderzył się ze smartem, który prowadził 87-latek. Jak ustaliła policja, emeryt wymusił pierwszeństwo skręcając w boczną ulicę. Motocyklista stracił nogę.


Motocyklista chciał uniknąć wypadku i zjechał na chodnik a następnie uderzył o znak drogowy. Upadł na asfalt tuż przy wjeździe na stację benzynową. Leżał zupełnie sam, obok przejeżdżały samochody. Nie reagował też mężczyzna, która zatrzymał się na stacji przy dystrybutorze.
Dopiero po chwili podbiegł ktoś, kto fachowo zajął się rannym. Zdjął pasek od spodni i mocno ucisnął fragment pozostałej kończyny, by zatamować krwotok. Na pomoc ruszyli też inni.

28-letni motocyklista trafił w ciężkim stanie do szpitala. Zabrano tam jego oderwaną nogę. Niestety, nie udalo się jej przyszyć. Przyjaciele motocyklisty zorganizowali zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Wpłacać pieniądze można na tej stronie.

– Poszkodowany w wypadku motocyklista odzyskał przytomność, ale nadal jego stan jest poważny – powiedziała "Faktowi" Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
0 0Chaos po roku bez użytkowania wieczystego. Już mówi się o nowym podatku
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko