Prawicowy tygodnik o "bujnym życiu towarzyskim" Jarosława Kaczyńskiego. "Nie jest odludkiem"

Prezes PiS uchodzi za "duszę towarzystwa".
Prezes PiS uchodzi za "duszę towarzystwa". Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta
Tygodnik "Do Rzeczy" w powyborczym wydaniu publikuje artykuł, w którym opisuje jak wygląda życie prezesa PiS, gdy ten akurat nie zajmuje się polityką. Ponoć Jarosław Kaczyński uchodzi wśród znajomych za duszę towarzystwa, a dla swoich przyjaciół zawsze znajdzie czas.


Według prawicowego tygodnika prezes Kaczyński często, zamiast kierować się wprost do domu, chętnie wybiera się na spotkania ze znajomymi, z których czasem zdarza mu się wracać nawet parę godzin po północy. W towarzystwie o prezesie mówi się, że jest "lwem salonowym" oraz "duszą towarzystwa". "Wbrew pozorom nie jest odludkiem i samotnikiem" – napisało "Do Rzeczy".

Kaczyński uchodzi również za niezwykle zabawną osobę. Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński przytoczył nawet jedną z anegdot, w której prezes miał niewinnie zażartować sobie z "lekko podpitego rolnika". Dodał również, że wypady towarzyskie szefa PiS są "czasem totalnego luzu".

Jak czytamy w artykule, Jarosław Kaczyński ceni sobie długie wieczorne rozmowy telefoniczne z prezesem TVP Jackiem Kurskim i podobno bardzo lubi premiera Mateusza Morawieckiego, choć uważa, że ten "zbyt wolno uczy się polityki".

Prezes Kaczyński uwielbia spędzać również czas ze swoją rodziną – siostrzenicą Martą Kaczyńską i jej trójkę dzieci.

Wcześniej Kaczyński był już znany z urządzania sobie wędkarskich wypadów z kolegami oraz zamiłowania do spacerów po górach. Polityk udzielił niedawno wywiadu w "Pytaniu na śniadanie", w którym opowiedział m.in. o swoich ulubionych potrawach, miłości do zwierząt, a także przyjaźni z prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską.


W ostatnim czasie na jaw wyszło, że Kaczyński wraz z Morawieckim składają regularnie częste wizyty w mieszkaniu Przyłębskiej. Ponoć to tam miała narodzić się m.in. idea obecnego rządu.

źródło: "Do Rzeczy"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun