Ariana Grande rozczarowała polskich fanów. Nagle odwołała koncert w Krakowie

Ariana Grande odwołała swój wrześniowy koncert w Polsce.
Ariana Grande odwołała swój wrześniowy koncert w Polsce. Fot. Instagram.com / @arianagrande
Piosenkarka Ariana Grande miała wystąpić w Polsce 9 września, ale nagle okazało się, że jej koncert w Krakowie został odwołany. Część fanów artystki jest oburzonych jej zachowaniem, bo nawet nie wyjaśniła, jaki był powód takiej decyzji.


Zaczynała jako gwiazda Disneya, aż stała się wokalistką o światowej sławie. Bilety na wrześniowy koncert Ariany Grande podobno rozeszły się w godzinę. Piosenkarka ma w Polsce wielu fanów, więc nic dziwnego, że o wejściówki trzeba było powalczyć.

Niestety, nawet ci, którym udało się zdobyć bilety, będą musieli obejść się smakiem. Komunikat, który pojawił się na facebookowym fanpage’u agencji Live Nation nie pozostawia wątpliwości.

"Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany" – czytamy.

Fanom pozostaje wystąpić o zwrot pieniędzy za wejściówki, ale część z nich wyładowała swoje rozczarowanie w komentarzach pod postem. "No fajnie, że oddacie za bilety, ale pewnie duża część osób zapłaciła już za hotel, dojazd itd. Serio żałosne, że inne kraje dostaną koncert, a tylko Polska nie. Szkoda, bo w taki sposób traci się nie tylko zaufanie, a fanów – napisała jedna z internautek.

Ktoś inny wprost stwierdził, że takie zachowanie to "niepoważne traktowanie polskich fanów". Nie brakuje też wpisów rozczarowanych rodziców, którzy kupili bilety swoim dzieciom i mieli już nawet opłacone noclegi.

A co na to wszystko piosenkarka? Na razie wyjaśnień z jej strony brak, chociaż jak podaje pudelek.pl, na jej profilu społecznościowym pojawił się post z wyjaśnieniami, który jak się jednak okazało, szybko usunęła. Miała tłumaczyć, że "dostępność hali nie zgadzała się z harmonogramem".


Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Ariana Grande odwołuje koncert w naszym kraju. Wcześniej podała jednak oczywisty powód. Po raz pierwszy miała zagrać w Polsce dwa lata temu, ale artystka odwołała swój przyjazd przez zamach terrorystyczny w Manchesterze, który miał miejsce kilka dni wcześniej po jednym z jej koncertów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!
HYDEPARK 0 0Amatorzy często trenują tak ostro jak zawodowcy. Różnica często się zaciera
0 0Święta to czas (u)dawania. Tomasz Kot w poruszającym spocie, daje cenną lekcję
0 0"Chodziło o to, by mężczyźni odzyskali godność". Tomasz Raczek szczerze o zamknięciu "Playboya"
0 0Była pierwszą polską influencerką, kochała kobiety i seks. Łempicka to dziś ikona