"Dziecko się bało wyjść do sklepu, bo go pedał porwie". Kobieta z Płocka zadbała o "sławę" dla rodziny

Mieszkanka Płocka wypowiedziała się na temat Marszu Równości.
Mieszkanka Płocka wypowiedziała się na temat Marszu Równości. Zrzut ekranu z Twitter.com / @CywilizacjaZ
Na marginesie Marszu Równości w Płocku nie obyło się bez incydentów i homofobicznych haseł. Wypowiadali się zarówno przyjezdni zwolennicy prawicy, jak i mieszkańcy samego Płocka. Jedną z takich wypowiedzi zasłynęła w sieci matka, która stwierdziła, że "jej dziecko bało się wyjść do sklepu,bo pedał porwie i gej".


Marsz Równości ściągnął do Płocka wielu sympatyków, ale także sporo osób wrogo nastawionych do LGBT. Media chętnie przeprowadzały z nimi wywiady. Przepytywano także mieszkańców Płocka, co sądzą na temat tęczowej parady. Wielu było przychylnych, niektórzy sami brali w niej udział. Inni z kolei mieli na temat osób LGBT odmienne zdanie. Rozmowa z jedną z takich przeciwniczek tolerancji trafiła do mediów społecznościowych.

– Jesteśmy pełną rodziną i nie zgadzamy się z tym, co się dzieje tu w Płocku. (...) Same pedały i lesby oczywiście! – mówiła rozemocjonowana mieszkanka Płocka, mając u boku bliskich.Prowadzący rozmowę zapytał więc, czy ma przez to rozumieć, że osoby LGBT nie mają prawa maszerować przez miasto. Wówczas płocczanka postanowiła użyć argumentu z rzekomych przeżyć towarzyszącego jej dziecka.

– Oczywiście, że nie, bo moje dzieci są przerażone. Moje dziecko bało się dzisiaj iść do sklepu, bo go pedał porwie i gej! No to chyba o coś chodzi w tym – stwierdziła z pełnym przekonaniem. Na pytanie "skąd przekonanie, że geje porywają dzieci" odpowiedziała, że "dzieci uczą się tego na podwórku, bo w jej domu tego nie słyszały".Przypomnijmy, że uczestnicy Marszu Równości byli świadkami wielu wulgarnych i homofobicznych zachowań ze strony kontrmanifestantów, którzy przyprowadzili ze sobą dzieci. Podjudzali je, żeby te łapały się za krocze i wykrzykiwały w kierunku parady niecenzuralne hasła.


Cały materiał filmowy z Marszu Równości w Płocku można zobaczyć >>> TUTAJ.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka