Piotr Woźniak-Starak chętnie korzystał ze swojej łodzi – także w nocy. W sieci nie brakuje zdjęć i nagrań

Na zdjęciach z Instagrama widać, jak Piotr Woźniak-Starak pływał ze znajomymi motorówką.
Na zdjęciach z Instagrama widać, jak Piotr Woźniak-Starak pływał ze znajomymi motorówką. Fot. Instagram / pwsas i aga_wozniak_starak
Jak dowiedziała się oficjalnie redakcja naTemat, to właśnie Piotra Woźniaka-Staraka poszukuje policja i straż pożarna po tym, jak producent filmowy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Tymczasem na Instagramie jest więcej zdjęć i nagrań, na których widać, jak wypoczywa na jeziorze, także w towarzystwie znajomych.


Na Instagramie Agnieszki Woźniak Starak dostępne jest zdjęcie z 9 lipca 2019 r., na którym widać Piotra Woźniaka-Staraka na motorówce ze znajomymi. Widzimy go w swobodnej pozie za kierownicą łódki, w ręku trzyma prawdopodobnie kieliszek. Także na Instagramie, tym razem na profilu Piotra Woźniaka-Staraka, dostępne jest nagranie sprzed około roku, na którym widzimy, jak nocą płynie motorówką, prawdopodobnie po jeziorze. Z opisu wynika, że nagranie pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego. Jest również zdjęcie – także dokumentujące nocne pływanie motorówką. Fotografię wykonano około rok temu. Lokalizacja na Instagramie wskazuje, że została zrobiona w gminie Pisz. Piotr Woźniak-Starak wypadł z łódki około czwartej rano w niedzielę. Potwierdzenie otrzymaliśmy w olsztyńskiej prokuraturze od rzecznika Krzysztofa Stodolnego. Biznesmenowi towarzyszyła 27-latka, która także wpadła do wody. Udało jej się jednak pokonać dystans około 100 metrów i dopłynąć do brzegu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!