Najlepszy punkt na muzycznej mapie Warszawy. Na dobry początek: Margaret, Sorry Boys i Anna Hajduk

Selfie z Margaret zawsze w cenie
Selfie z Margaret zawsze w cenie Fot. Darek Kawka/ ZPAV
Oto prawdziwie dobra zmiana: choć niedawno – ze łzą cieknącą po policzku – pożegnaliśmy działające przy stołecznych Alejach Ujazdowskich studio Studio U22, w którym przeżyliśmy całe mnóstwo artystycznych wzruszeń, to dziś owa kultowa miejscówka powróciła w jeszcze lepszej odsłonie.


Czesław Mozil, Marcin Spenner, Patrycja i Grzegorz Markowscy, Marek Dyjak i W.E.N.A. – to zaledwie część artystów, których mogliśmy nie tylko posłuchać podczas kameralnych imprez, organizowanych w U22, lecz także pokonwersować z nimi, a efekty owych rozmów przedstawić czytelnikom naTemat.
Co dalej? Za sobą mamy uroczyste otwarcie nowej siedziby Studia, ulokowanej w klimatycznej kamienicy przy Nowym Świecie 63. Imprezę, zorganizowaną pod patronatem Związku Producentów Audio – Video, uświetniły występy artystów reprezentujących naprawdę szerokie spektrum muzyczne.
Na scenie zaprezentowały się Margaret, Lanberry i zespół Sorry Boys. Do tego doszli Patryk Skoczyński (być może pamiętasz go z programu The Voice of Poland), Staszek, indie-rockmeni z grupy Tappahall oraz Michał Polański i Krzysztof Kołodziejczyk, tworzący elektroniczny duet Bloo Crane (znany z My Name is New, czyli projektu wytwórni Kayax).

Nie zabrakło również smakołyku dedykowanego miłośnikom muzyki poważnej, czyli występu wybitnej pianistki Anny Hajduk. To zapowiedź serii koncertów szopenowskich, które w Studiu U22 mają odbywać się codziennie.
Oprócz tego na Nowym Świecie można liczyć na kolejne przedpremierowe odsłuchy płyt w ramach "Piątków z Nową Muzyką", emocjonujące koncerty i spotkania z ciekawymi artystami – już dziś gwarantujemy, że nie omieszkamy o tym wszystkim pisać w naszym serwisie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów