Zadbaj o swoje stawy

Osteon
Sprawność fizyczna jest bardzo istotnym elementem prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka, a jej utrata – na skutek choroby lub urazu – bywa bardzo dotkliwa. Niezwykle istotne jest, aby w takiej sytuacji trafić w ręce specjalistów, którzy będą w stanie udzielić nam odpowiedniej pomocy. Miejscem, w którym liczyć możemy na profesjonalną opiekę medyczną jest mieszcząca się pod Warszawą klinika Osteon im. prof. Jerzego Jasielskiego.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Założona w 1993 roku klinika szybko stała się jednym z najnowocześniejszych centrów ortopedycznych w kraju. Powołany do życia przez profesora Jerzego Jasielskiego ośrodek składa się obecnie z dwóch powiązanych ze sobą placówek. Pierwsza z nich to przychodnia w Legionowie, w której pacjenci skorzystać mogą z konsultacji specjalistycznych. Zlokalizowane w Jabłonnej Centrum Ortopedyczne Technik Miniinwazyjnych jest natomiast miejscem wykonywania zabiegów operacyjnych. Pozwala to na zapewnienie kompleksowej opieki nad pacjentem od momentu rozpoznania choroby, przez leczenie, aż do powrotu do zdrowia.

Klinika Osteon specjalizuje się w leczeniu urazów ortopedycznych w zakresie chorób narządu ruchu, schorzeń kręgosłupa, stóp, stawu skokowego, kolanowego, biodrowego, ramiennego, kończyn górnych i dolnych. Szczególna waga przywiązywana jest również do leczenia urazów sportowych oraz leczenia osób w podeszłym wieku, diagnostyki i leczenia osteoporozy. Z usług kliniki Osteon skorzystać mogą także osoby potrzebujące zaawansowanego leczenia operacyjnego. Wykonywane są tutaj między innymi rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego, skokowego, ramiennego, operacje uwolnienia nerwów obwodowych, artroskopie, endoprotezoplastyki (stawu biodrowego i kolanowego), wertebroplastyki (uzupełnianie ubytków kręgosłupa) i plastyki więzadeł.

Nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowana kadra medyczna kliniki Osteon gwarantują nie tylko skuteczne wykonanie skomplikowanych zabiegów ortopedycznych, ale również pomoc w przypadkach chorób i urazów układu ruchu. Warto w takich sytuacjach oddać się w ręce specjalistów i mieć pewność, że nasze leczenie będzie skuteczne.


Więcej o działalności kliniki przeczytasz na abcZdrowie.pl i stronie Centrum Ortopedycznego Technik Miniinwazyjnych Osteon.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Selma Blair walczy z nieuleczalną chorobą. Oto 5 rzeczy, jakich aktorka nauczyła nas o cierpieniu
WYWIAD 0 0"PE z pewnością nie będzie zamykał oczu". Burzliwa debata o zakazie edukacji seksualnej w Polsce

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

0 0"Nie czuję się urażona". Ma 23 lata, działa w partii Korwina. Opowiada, jak traktowane są kobiety
0 0PiS testuje naszą demokrację, a Lewica... Biedroń i spółka żyją wyborem Mistera Sejmu
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Więzienie za edukację seksualną to nie wszystko. 5 rzeczy, które PiS może chcieć przykryć
0 0"Justin ma specjalne miejsce w naszych sercach". Wymowny komentarz Tuska do wydarzeń w Kanadzie