Zdrowie kobiety pod troskliwą opieką

Sofimed
Organizm kobiety jest złożoną całością, wymagającą szczególnej troski i uwagi. Aby zachować go w zdrowiu, konieczna jest specjalistyczna opieka medyczna dostosowana do jej wieku oraz specyficznych potrzeb. Miejscem, w którym każda kobieta znajdzie potrzebną jej pomoc są Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SOFIMED w Krakowie.


ARTYKUŁ SPONSOROWANYKadrę SOFIMEDU tworzą lekarze różnych specjalizacji – ginekolodzy, onkolodzy, ultrasonografiści oraz chirurdzy, co pozwala na zapewnienie każdej pacjentce odpowiedniej opieki medycznej. Dużą wagę przykłada się szczególnie do diagnostyki chorób kobiecych. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie badań cytologicznych, kolposkopowych, ultrasonograficznych czy genetycznych. Specjaliści zatrudnieni w placówce zajmują się leczeniem chorób kobiecych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych w obrębie narządów płciowych i piersi. Pacjentki mają również możliwość wykonania na miejscu podstawowych zabiegów, takich jak usuwanie zmian szyjki macicy i sromu, elektroresekcje zmian szyjki macicy czy biopsje cienko- i gruboigłowe.

Do placówki zwrócić się mogą kobiety w każdym wieku, nawet te przygotowujące się dopiero do swojej pierwszej wizyty u ginekologa. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SOFIMED świadczą również kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia ciąży. Obejmują one konsultacje u lekarza ginekologa oraz wszelkie niezbędne w tym okresie badania diagnostyczne, pozwalające na ocenę stanu zdrowia pacjentki. Szeroki zakres badań USG kierowany jest także do dzieci – od wieku niemowlęcego do okresu dojrzewania. Nowoczesny sprzęt medyczny, będący do dyspozycji lekarzy, zapewnia wysoką jakość przeprowadzanej diagnostyki.

Pacjentki Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich SOFIMED mają możliwość korzystania z kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki medycznej, dostosowanej do ich potrzeb. Doskonale dobrana kadra lekarzy i specjalistów pozwala na zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług, a prowadzenie całego okresu leczenia w jednym miejscu gwarantuje kobietom duży komfort i spokój. Gabinety zostały wyróżnione przez „Laur Pacjenta 2012” oraz „Kwiat kobiecości – za standardy wizyt ginekologicznych 2013”.


Więcej o działalności Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich SOFIMED przeczytasz na abcZdrowie.pl i Sofimed.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy