Powiedz "nie" chrapaniu

MML
Schorzenia związane z narządami w obrębie głowy i szyi są często groźne dla zdrowia człowieka. Niejednokrotnie bardzo utrudniają też codzienne funkcjonowanie, dlatego warto wiedzieć, do kogo się zwrócić, kiedy i nas dopadną problemy z chrapaniem, bólami zatok, wzrokiem lub węchem.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Centrum Medyczne MML oferuje szeroki wachlarz zabiegów laryngologicznych i okulistycznych, a także profesjonalną diagnostykę struktur w obrębie głowy i szyi. Działające w ramach MML Centrum Leczenia Chrapania proponuje skuteczne pozbycie się tej dokuczliwej dolegliwości, wykorzystując nowoczesne technologie. Centrum Leczenia Zatok jest z kolei miejscem, w którym pacjenci mogą skorzystać z pomocy, jeśli dokuczają im chore zatoki. Specjaliści zatrudnieni w klinice zajmują się również leczeniem zachowawczym i operacyjnym innych schorzeń laryngologicznych, takich jak: zaburzenia równowagi, zawroty głowy, szumy uszne, problemy z oddychaniem lub słuchem.

Centrum Medyczne MML stwarza pacjentom możliwość wykonania pełnego zakresu badań diagnostycznych, koniecznych do prawidłowej oceny stanu zdrowia chorego i decydowania o najbardziej wskazanych formach leczenia. Na uwagę zasługuje wykonywana w MML videonystagmografia (VNG), czyli badanie błędnika, niezwykle istotne przy diagnozowaniu problemów z zawrotami głowy i zaburzeniami równowagi. W Centrum istnieje także możliwość wykonania tomografii komputerowej (TK) w 3D, umożliwiającej dokładne zbadanie zmian w obrębie głowy.

Ważną dziedziną działalności Centrum Medycznego MML są również świadczenia zdrowotne z zakresu okulistyki. Lekarze specjaliści proponują pacjentom pełną diagnostykę oraz leczenie problemów ze wzrokiem. W głównej mierze dotyczy to operacyjnych zabiegów usuwania zaćmy oraz udrażniania kanalików łzowych. Oprócz tego w CM MML skorzystać można z usług lekarzy internistów, chirurgów plastycznych i ortopedów.


Centrum Medyczne MML oferuje pacjentom szeroki zakres usług specjalistycznych. Cały proces leczenia odbywa się w nowocześnie wyposażonej, komfortowej siedzibie kliniki w centrum Warszawy.

Więcej informacji na temat działalności kliniki znajdziesz na abcZdrowie.pl i na stronie Centrum Medycznego MML.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...