Po czterdziestce – piękna, zadbana, szczęśliwa

YONELLE
Choć starzenie się skóry jest procesem nieodwracalnym, młody wygląd można zachować na dłużej. Pierwsze zmarszczki pojawiają się najczęściej po trzydziestym roku życia i z biegiem czasu są coraz bardziej widoczne. Dlatego wiele kobiet w okolicach czterdziestki decyduje się na kuracje odmładzające, dzięki którym skóra jest nie tylko gładsza, ale również bardziej jędrna i elastyczna.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Nowa, polska marka kosmetyczna YONELLE opracowała rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu zmarszczki przestaną być zmorą dojrzałych kobiet. Z myślą o nich stworzyła kosmetyki infuzyjne INFUSION oparte na wykorzystaniu NANODYSKÓW - wyjątkowych nośników substancji aktywnych, objętych światowym patentem farmaceutyczno-kosmetycznym. Są to płaskie krążki, mniejsze niż przestrzenie międzykomórkowe. Swojemu kształtowi i rozmiarom zawdzięczają możliwość docierania do właściwego celu działania, czyli do głębszych warstw skóry. Dzięki nim zawarty w kosmetykach retinol może wnikać nawet do czternastej warstwy komórek i jest go w skórze o 340% więcej. Badania potwierdzają ponadprzeciętną skuteczność kosmetyków INFUSION oraz znaczną poprawę wyglądu skóry. Uwagę zwraca również niebywała gładkość skóry, wyczuwana zaraz po aplikacji.

Kosmetyki YONELLE to nie tylko drogocenna zawartość. Sensoryka produktów, ich urzekający elegancją świeży zapach, delikatna konsystencja i pełne kobiecego czaru opakowanie robią wrażenie. YONELLE sprawia, że pielęgnacja urody jest nie tylko codziennym obowiązkiem, ale i wielką przyjemnością, magicznym dotykaniem piękna.

Marka YONELLE specjalizuje się w produkcji kosmetyków dla kobiet 40+, preparatów odmładzających, z wykorzystaniem aktywnych składników anti-aging. Współpracuje z wybitnymi specjalistami w dziedzinie kosmetologii z YONELLE Zwolińska Beauty Institute oraz z ośrodkami badawczymi i naukowymi. Kosmetyki poddawane są specjalistycznym testom przenikania składników przez skórę w układach modelowych. Finalne produkty badane są również za pomocą nowoczesnych technik aparaturowych, które wykorzystują zarówno metody mechaniczne, jak również laserowe i optyczne. Tak kompleksowe i odpowiedzialne podejście pozwala oczekiwać naprawdę obiecujących rezultatów.

Więcej informacji o pielęgnacji skóry po 40. roku życia znajdziesz na abcZdrowie.pl oraz na stronie internetowej Instytutu YONELLE.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno