Zapytaj lekarza bezpłatnie

Obecnie wielu pacjentów, chcąc skonsultować się ze swoim lekarzem, płaci sporą sumę pieniędzy, nawet jeżeli wizyta trwa kilka minut. Czy bezpłatna konsultacja jest możliwa? Okazuje się, że tak. Z myślą o lekarzach oraz ich pacjentach w serwisie abcZdrowie.pl powstała nowa usługa umożliwiająca zadawanie pytań specjalistom z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i bez wnoszenia żadnych opłat poprosić o interpretację wyniku badań, dowiedzieć się, czy pojawiające się objawy nie zagrażają zdrowiu, a także upewnić się, czy konieczna jest wizyta w gabinecie lekarskim. Na stronie Google Play oraz Apple Store udostępniono bezpłatną aplikację mobilną, która ułatwia pacjentom oraz lekarzom korzystanie z nowej usługi. Dzięki niej specjaliści mogą pomóc pacjentom rozwiać wątpliwości natury medycznej.


Zalety aplikacji mobilnej
Aplikacja taka jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mogą wyjść z domu, a chcą jak najszybciej poznać opinie specjalisty na temat danego schorzenia lub innych problemów zdrowotnych, z którymi się obecnie zmagają. Pobranie aplikacji oraz korzystanie z usług jest całkowicie bezpłatne. Zadawanie pytań przez Internet niesie za sobą wiele korzyści, również dla samych lekarzy. Dzięki takim rozwiązaniom specjaliści mogą pomagać ludziom, a przy okazji budować swój profesjonalny wizerunek w sieci. Obecnie coraz więcej osób, w różnym wieku szuka pomocy przez Internet, przede wszystkim ze względu na anonimowość w sieci. Dla wielu pacjentów zadanie krępującego pytania za pomocą aplikacji jest znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze niż wizyta u lekarza, zwłaszcza że usługa taka jest bezpłatna. Anonimowość oraz zadawanie bezpłatnych pytań o dowolnej porze dnia i nocy powodują, że użytkownicy czują się całkowicie bezpieczni i nie muszą wydawać sporej kwoty na ciągłe konsultacje z lekarzami. Doświadczeni eksperci odpowiadający na pytania są ogromnym wsparciem dla wielu osób, które często szukają kontaktu z danym specjalistą.

Ciesz się zdrowiem
Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że użytkownik nie ponosi żadnych kosztów, związanych z zadawaniem pytań wybranym specjalistom. Korzystanie z usługi jest bardzo proste i niezwykle komfortowe ‒ wystarczy pobrać aplikację mobilną na Android lub iOS oraz postępować zgodnie z wyświetlanymi na smartfonie komunikatami. Pacjent dostanie powiadomienie na swój telefon o każdej udzielonej odpowiedzi, która staje się pomocna również dla innych użytkowników serwisu. Taki nowoczesny sposób dialogu przynosi wiele korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Dzięki możliwości zadawania pytań na abcZdrowie.pl nawiązuje się specjalny dialog pacjenta z lekarzem, w wyniku którego obie strony są zadowolone. Eksperci z różnych dziedzin medycyny mogą otrzymać podziękowanie od pacjentów zadowolonych z treści uzyskanej odpowiedzi. Wysiłek włożony w przygotowanie rzetelnej informacji dla użytkownika zostaje także wynagrodzony dodatkowymi punktami. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej lekarze budują swój profesjonalny wizerunek w Internecie, a pacjenci, otrzymując cenną pomoc, cieszą się zdrowiem, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie.

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.
Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
0 0Internet stracił głowę. Baby Yoda urzeka nawet tych, którzy nie cierpią "Gwiezdnych wojen"
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0Tak wyglądają notatki Donalda Trumpa. Ktoś zrobił im zdjęcie

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"