Twój lekarz w Twojej komórce

W czasach, gdy wszyscy narzekają na kolejki do lekarzy, ciężko zaplanować wizytę u danego specjalisty. Terminy oczekiwania potrafią być naprawdę długie, co może być szczególnie przygnębiające, gdy chcemy jedynie zapytać lekarza o opinię, związaną z chorobą lub interpretacją wyników badań.


Rozwiąż problemy ze zdrowiem
Pacjenci są coraz bardziej wymagający i oczekują, że ich problemy zostaną szybko rozwiązane – bez stresu, bez kolejek i niepotrzebnej biurokracji. Ich wymaganiom ciężko jest sprostać. Pomocne mogą się wtedy okazać nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwią szybki kontakt ze specjalistami ze wszystkich dziedzin medycyny. Dzięki aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl użytkownicy mogą w prosty sposób zadać pytania lekarzom, bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play.
Aplikacja może być obsługiwana na różnorodnych urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Można więc korzystać z niej z dowolnego miejsca na Ziemi, o każdej porze dnia i nocy. Zadawanie pytań jest bezpłatne, a czas oczekiwania na odpowiedź to średnio około 10 godzin. Pacjenci bardzo sobie cenią szybkość reakcji i zainteresowanie ich problemami. Dzięki temu, że specjaliści bardzo się angażują w swoją misję pomagania innym, użytkownicy mogą mieć pewność, że uzyskane odpowiedzi są wiarygodne i rzetelne. Dodatkową gwarancją wysokiej jakości tej usługi jest fakt, że wszyscy lekarze weryfikowani są przez serwis abcZdrowie.pl, a użytkownicy w każdym momencie mogą zapoznać się z profilem specjalisty i dowiedzieć się, gdzie przyjmuje, jakie skończył studia oraz czy posiada dodatkowe kwalifikacje.

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji?
Korzystanie z aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl ma wiele zalet, ponieważ nie tylko umożliwia pacjentom zadawanie pytań specjalistom z różnych dziedzin medycyny, ale jest również skutecznym narzędziem dla lekarzy do promocji własnego nazwiska. Poprzez udzielanie odpowiedzi mają oni realny wpływ na kształtowanie swojego profesjonalnego wizerunku w internecie oraz wśród pacjentów. Jest to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie medycyny, ponieważ pozwala na zapoznanie się z potrzebami pacjentów i rodzajem problemów, z jakimi zmagają się na co dzień.


Wielu pacjentów często nie może umówić się na wizytę w gabinecie. Zazwyczaj jest to związane z brakiem czasu, a nawet pieniędzy. Aplikacja w skuteczny sposób rozwiązuje również te problemy. Dzięki temu, że jest prosta w obsłudze – każdy może z niej korzystać, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Użytkownicy nie muszą się nawet zalogować, aby zadać pytanie lekarzowi. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również dla osób, które nie lubią chodzić do lekarza. Zapytanie o problem poprzez aplikację jest o wiele prostsze i wygodniejsze. Jej udogodnienia z pewnością docenią także osoby, którzy oczekują, że ich problemy zostaną poważnie potraktowane i nie pozostawione bez odpowiedzi.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie.

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.
Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi