O autorze
Andrzej Saramonowicz – urodził się w 1965 roku w Warszawie.

Reżyser, scenarzysta, dramaturg, pisarz. Pracował jako redaktor i dziennikarz m.in. w "Gazecie Wyborczej", Telewizji Polskiej, ""Vivie!" oraz " Przekroju".

Autor największych filmowych polskich hitów komediowych w XXI wieku (m.in. "Ciało", "Testosteron" i "Lejdis"). "Testosteron" - stale obecny w teatrach w kilkunastu krajach - jest jedną z najpopularniejszych obecnie polskich sztuk teatralnych na świecie.

Jako pisarz debiutował w 1990 w kultowym dziś piśmie literackim „bruLion”. W 2015 roku opublikował swoją pierwszą powieść - „Chłopcy”.

Jest mężem pisarki Małgorzaty Saramonowicz i ojcem dwóch córek.

Nabrzmiały problem

Pani Terlikowska poruszyła nabrzmiały problem robienia laski: "Wszystko jest dozwolone pod jednym wszakże warunkiem – wszystko kończymy w kobiecie".


No, toć sporu między nami nie ma tu wcale! Z tą jedną różnicą, że my - mniej zakolegowani z panem B. niż rodzina Terlikowskich - uważamy, że kobieta to nie tylko przestrzeń od pasa w dół, ale i w górę.

Pomijanie głowy przez p. Terlikowską może być wszakże wytłumaczeniem, skąd się biorą tak osobliwe uszczegółowienia, jakie nam właśnie zaprezentowała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...