O autorze
Psychologia to nie czary, ani wiedza tajemna. W mojej pracy pomagam ludziom, nazywać rzeczy po imieniu i porządkować życie. Nawet jeżeli czasami jest to trudne. Zauważyłam, podobnie, jak wielu psychologów na świecie, że w kuchni, jak w soczewce, odbijają się obrazy naszego życia. Gotowanie może być doskonałą formą terapii. Stosuję ją w czasie moich warsztatów. Na tym blogu będę się dzieliła z Wami swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Stomiku, i Ty możesz wybrać stomaPERSONĘ 2018!

Logo Fundacji STOMAlife
Logo Fundacji STOMAlife STOMAlife
22 maja 2019 już po raz czwarty zostaną rozdane nagrody stomaPERSONA, Fundacji STOMAlife. Otrzymują ją lekarze, pielęgniarki oraz punkty konsultacyjne wspierające stomików w codziennym życiu. O nagrodzie decydują .


Stomia to chirurgicznie wytworzone połączenie jelita z powierzchnią ciała. Stomicy w następstwie operacji jej wyłonienia posiadają umieszczony na brzuchu woreczek. Jest to dla większości z nich przeżycie niezwykle trudne, a czasami wręcz traumatyczne. Szalenie ważne dla osób przed oraz po operacji wyłonienia stomii jest uzyskanie profesjonalnej opieki medycznej, ale również wsparcia psychicznego oraz zrozumienia. I właśnie takie osoby, które każdego dnia z pasją pracują dla swoich pacjentów zostają uhonorowane wyróżnieniem w postaci statuetki stomaPERSONA w plebiscycie organizowanym przez Fundację STOMAlife.

Do 15 maja tego roku można zgłaszać osoby, które w sposób szczególny niosą pomoc wszystkim stomikom. Nagrody po raz czwarty zostaną przyznane w trzech kategoriach:
KATEGORIA I: pielęgniarka / pielęgniarz
KATEGORIA II: lekarka / lekarz
KATEGORIA III: placówka / miejsce/ poradnia
Głosując należy podać imię i nazwisko swojego kandydata oraz miejsce jego pracy, a w przypadku placówki jej nazwę oraz adres.
Głosować można wysyłając maila na adres: biuro@stomalife.pl, pocztą tradycyjną wysyłając zgłoszenie na adres: Fundacja STOMAlife, ul. K. Dickensa 27 lok. 27, 02-382 Warszawa, SMSowo na nr. 608 525 952 lub przez formularz online - klikając w poniższy link.
Po raz kolejny swoim patronatem nagrodę objął Rzecznik Praw Pacjenta, Pan Bartłomiej Chmielowiec. W tym roku patronem plebiscytu został również Ambasador Królestwa Wielkiej Brytanii w Polsce, Pan Jonathan Knott, który będzie gościł uczestników uroczystej gali wręczenia nagród w Ambasadzie.
Doceńcie tych, którzy są gotowi nieść stomikom i ich rodzinom pomoc każdego dnia. Oddajcie swój głos w plebiscycie stomaPERSONA i pokażcie, że wkład pielęgniarek stomijnych, lekarzy i całych placówek medycznych jest dla Was bezcenny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
0 0Półtora tysiąca euro za pracę 4 godziny dziennie. Taka oferta czeka na chętne dziewczyny, ale jest pewien szczegół
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!
Oknoplast 0 0Na takiej sprzedaży korzystają wszyscy. Polska marka promuje model "na później"
Actina Pact 0 0Albo dobrze, albo tanio? Ta firma potwierdza, że można mieć wszystko i to w bardzo trudnej branży
HYDEPARK 0 0Amatorzy często trenują tak ostro jak zawodowcy. Różnica często się zaciera
0 0Święta to czas (u)dawania. Tomasz Kot w poruszającym spocie, daje cenną lekcję
0 0"Chodziło o to, by mężczyźni odzyskali godność". Tomasz Raczek szczerze o zamknięciu "Playboya"
0 0Była pierwszą polską influencerką, kochała kobiety i seks. Łempicka to dziś ikona