O autorze
Studiowałem historię sztuki i muzykę indyjską. Jestem poetą i muzykiem. Odbyłem dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badałem kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. To ostatnie zaowocowało wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej. Współpracowałem z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku do lutego 2018 roku byłem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Obecnie nadal pozostaję członkiem zarządu PSR. W 2014 roku otrzymałem nagrodę Kryształowego Świecznika od publiczności za działania na rzecz świeckości w Polsce. W tym samym roku zostałem kandydatem (bezpartyjnym) do Parlamentu Europejskiego z listy Europa+ Twój Ruch. Moje liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.pl, Hanuman.pl a od 21 marca 2014 roku także na stronie racjonalista.tv, w którym pełnię funkcję redaktora naczelnego. Na tej stronie można też zobaczyć liczne audycje telewizyjne współtworzone przeze mnie. Od ponad dwóch lat na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzę pogadanki na temat ateizmu. Ostatnio zacząłem też tworzyć dla tego kanału audiobooki. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami mojej działalności.

Bez gustu ale z żalem – czyli moda młodych na PiS.

Przeczytałem właśnie artykuł Jakuba Nocha o modzie młodych na PiS wyrażanej w trakcie Festiwalu Open'er. Mam kilka uwag, które nie będą mało złośliwe.


Po pierwsze, wychodzi na to, że wielu młodych Polaków nie ma pojęcia w jakim świecie żyje i gry komputerowe mylą się im z rzeczywistością. Ale partia PiS ma przecież wyraziste poglądy i zamiast marudzić na masowych festiwalach, swego rodzaju muzycznych supermarketach, młodzi sympatycy PiS powinni już teraz zademonstrować swoje oddanie i na przykład nie stosować antykoncepcji, ani nie wchodzić ze sobą w związki przedmałżeńskie.

Jeśli młodzi sympatycy PiS nie lubią Unii Europejskiej, to niech nie ważą się korzystać z ułatwień na rynku pracy dla obywateli UE. Niech w Irlandii i w UK domagają się, aby traktowano ich tak samo, jak osoby pochodzące spoza Unii Europejskiej. Sądzę, że bardzo wielu emigrantów polskich w UK ma tzw. „prawicowe” poglądy. Dopraszam się zatem szczerości i uczciwości z ich strony, czyli domagania się odebrania im statusu obywateli UE w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i gdziekolwiek mieszkają.

Ogólnie młodzi sympatycy PiS nie powinni wyjeżdżać z kraju. A Ci co są za granicą, powinni natychmiast do kraju powrócić.

Młodzi sympatycy PiS powinni skłonić swoich ulubieńców do poddania się stałemu monitorowaniu – czyli urządzenie nagrywające każdy ulubieniec, czyli polityk PiS, powinien mieć przy sobie. Nawet podczas snu. Transmisja powinna być do wglądu non stop. Najlepiej w internecie. Również sympatyk PiS, urzeczony PiSem wyborca, powinien się poddać stałemu autoupublicznieniu, aby można było sprawdzić, czy przypadkiem nie klnie, czy nie knuje, i czy nie ma momentów zniechęcenia, w trakcie których podważa przenajświętsze wartości. Jednocześnie mógłby w ten sposób udowodnić, że nie stosuje antykoncepcji, że nie jest osobą homoseksualną i nie utrzymuje z nikim relacji seksualnych bez kościelnego ślubu.


Sympatyk PiS nie powinien trzymać pieniędzy w niepolskich bankach. Nie powinien też czytać prasy nie należącej do Polaków. Czyli magazyny z grami też odpadają... Jedną z bezpieczniejszych lektur, obok Gazety Polskiej, staje się w ten sposób choćby Tygodnik „Nie”.

Zastanawiam się, co sympatyk PiS zrobi z hejtem w internecie , gdy PiS dojdzie do władzy. Już teraz musi ćwiczyć zamianę hejtu na tweety pełne wiernopoddańczego oddania, zachwytu, podziwu, przejęcia się.

Skoro Okrągły Stół to było sprzedanie kraju i zdrada, stanięcie po stronie ZOMO, skoro Dmowski jest głównym bohaterem, młody zwolennik PiS powinien teraz przekonywać świat o nowym przełomie, o tym, że komunizm skończył się w Polsce właśnie teraz, a nie w 1989 roku. No i świat (a nie tylko mająca pewną słabość do Stalina Gruzja), powinien uwierzyć młodemu rewolucjoniście, który wywalczył wolność (a nie jakiś tam Frasyniuk, Wałęsa, Labuda i reszta...).

Już teraz młody zwolennik PiS powinien przygotować ulotki, które musiał kolportować w zniewolonej i okupowanej Polsce pierwszej dekady XXI wieku. Już teraz powinien móc pokazać rany, jakie odniósł walcząc z ZOMO o niepodległość Polski w XXI wieku. Przynajmniej z ruinami nie ma problemu, są wszędzie, zgodnie z tym, co mówił Jarosław Kaczyński. W 1945 było mniej ruin, to jest wiedza pewna, bo po pisowsku oficjalna. Niebawem być może będzie to jedynie prawdziwa wiedza rządowa.

Miejmy nadzieję, że Duda i Szydło niebawem zawalczą z propagandą niezdanych matur i ich zwolennicy będą mogli się cieszyć pełną wolnością i wszelkimi przywilejami ludzi wolnych. W całym kraju powstaną polskie fabryki, oczywiście na polski węgiel i młodzi ludzie odnajdą w nich godne siebie miejsca pracy, jak w Złotym Wieku Polski, czyli w epoce Edwarda Gierka.

Młode fanki PiS czeka dodatkowe wyzwanie. Będą musiały udowodnić, że rozumieją tradycyjną rolę kobiety. Czyli szybki ślub kościelny, żadnej antykoncepcji, no i mąż ma zawsze rację.

Już wkrótce będziemy nowymi Węgrami, czyli małym i bardzo niezależnym sąsiadem Putina. Niezależne media nadzorowane przez Rydzyka i specjalistów z dzisiejszych niezależnych mediów pisowskich zapewnią wszystkim tylko i wyłącznie właściwe informacje. Niewłaściwych informacji i postaw już nie będzie. Młodzi sympatycy PiS już będą wiedzieli, jak naprostować w szkole niewłaściwych kolegów i ich niewłaściwych rodziców. Sukcesami w tym względzie będą się chwalić we wreszcie niezależnych (po pisowsku) mediach publicznych.

Ps.: Artykuł Jakuba Nocha, do którego nawiązałem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
INN:Poland 0 0Sieć 5G to nie tylko szybszy Netflix. To również ochrona amazońskich lasów deszczowych
0 0To nie będą tanie święta. Polacy w tym roku będą musieli wydać krocie
Diverse 0 0Na pewno masz w szafie ubrania z ich logo. Teraz będą w nich jeździć uczestnicy Rajdu Dakar
INN:Poland 0 014 prostych sposobów na bardziej ekologiczne życie. Od tego warto zacząć

TYLKO W NATEMAT

0 0Nie możesz pojąć, dlaczego PiS stawia na Pawłowicz i Piotrowicza? Eliza Michalik ma teorię
0 0"Znów muszę bronić Polski". Patryk Jaki w swoim żywiole, sprawdziliśmy jego aktywność w PE
0 0Prof. Jerzy Bralczyk ocenił pierwsze posiedzenia nowego Sejmu
0 0"Kaczyński jest wam wdzięczny". Posłowie Lewicy wsparli PiS w ważnym głosowaniu
0 0Wielka niespodzianka w ostatnim sezonie "Wikingów". Pojawi się w nim mocny, polski akcent
0 0Ważył 900 gramów i... uratował życie swojego brata. Lekarze nazwali to cudem
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
Volvo 0 0Ten samochód to fenomen. Wielu próbowało zrobić podobny, udało się tylko jednej marce