O autorze
Władza jest miarą realności naszego działania. Niczym więcej. Wszelka zmiana zaczyna się od języka. Od wprowadzenia do języka publicznego nowych spraw, których do tej pory nie było. Najbardziej pozorowane działania w polityce zawsze dostają dodatkowego sensu jeśli są skuteczne. Urodziłem się w Biłgoraju i tam zbudowałem pierwsza fabrykę. Zaczynałem studia z
filozofii na KUL-u bo był stan wojenny i to była jedyna uczelnia, która chciała mnie przyjąć. Skończyłem w Warszawie na UW i napisałem pracę z Kanta; "transcendentalna jedność apercepcji". Po studiach pracowałem w PAN-ie gdzie pisałem doktorat z Husserla. Zmiany w 1989 roku spowodowały, że odszedłem z Akademii i budowałem fabryki. W 2001 poszedłem z Kamińskim na Biegun Północny. W tamtym okresie duzo podróżowałem. Najpiękniejszym
miejscem na świecie są rozlewiska Biebrzy w kwietniu. Od 2005 roku próbuję coś zmienić w polskiej polityce. Z sukcesem w 2011 roku. Współtworzyłem wiele organizacji społecznych; BARR, fundusz lokalny w Biłgoraju, filie UMCS tamże i wiele innych. W polityce zaczynałem w PO. Teraz tworzę nową partię. Najlepsze lata przede mną. Mam czwórkę dzieci i jestem szczęśliwy ("połączony") z moja żona Moniką.

Dom wariatow

W piątek, na dwa dni przed wyborami, żadna sondażownia "dopiero co" nie przewidziała zwycięstwa Andrzeja Dudy w pierwszej turze. Na miesiąc przed wyborami Paweł Kukiz miał 10 procent. Korwin miał być członkiem przyszłego parlamentu. Nic. Nic się nie sprawdziło.


TNS, MB się skompromitowali. O CBOS i rekordowym zaufaniu do Prezydenta wszystkich nieomal Polaków nawet nie wspomnę. Jak ponury żart brzmiało hasło "Rozstrzygnijmy to w pierwszej turze". Hasło prezydenta na bazie wielomiesięcznych sondaży, że wygra w pierwszej turze.

I te same skompromitowane sondażownie "dopiero co" podają wyniki kolejnych sondaży. Dlaczego? Czy zmienili metodologię? Czy w ogóle prezentują metodologię, ale tak na serio?
Oszczędzę wielu politologów i nie będę się znęcał cytując ich wypowiedzi ws. prezydenta Bronisława Komorowskiego, Dudy, Korwina etc.

Najbardziej szokuje mnie to, że wszyscy to komentują i analizują. Jakby nic się nie stało. Dom wariatów? Nie - manipulacja! Tylko tak da się to wytłumaczyć!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki