O autorze
Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji - kino samochodowe powraca do Warszawy w wielkim stylu. Już w najbliższą sobotę, 2 sierpnia na błoniach Stadionu Narodowego rusza projekt „Kino samochodowe pod Narodowym”. Jeszcze w te wakacje będziemy mogli doświadczyć rozrywki wielu nam znanej jedynie ze starych amerykańskich filmów.

Już jutro 21 sierpnia premiera teledysku Kasi Stankiewicz podczas Kino Samochodowe pod Narodowym

Kasia Stankiewicz Organizator


Premiera teledysku do utworu „LUCY” z nowej płyty Kasi Stankiewicz 'Lucy Ant The Loop'
Co łączy niezwykłych 10 utworów; 10 rzeźb z Los Angeles; 10 wrocławskich obrazów; 10 etiud filmowych oraz 10 fotografii, uwiecznionych przez artystów pochodzących z Nowego Jorku? Lucy. Kim jest zatem Lucy? Co sprawiło, że jej postać stała się natchnieniem ludzi, których dzielą setki tysięcy kilometrów?
W najbliższy czwartek 21 sierpnia o godzinie 21:00 w ramach akcji „Kino Samochodowe Pod Narodowym” rozpocznie się przygoda z LUCY AND THE LOOP – projektem, którego inicjatorką jest Kasia Stankiewicz. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera klipu, który wprowadzi nas do niezwykłego świata bohaterki.
Utwór „Lucy” to jeden z 10 utworów, składających się na najnowszą płytę, nad którą artystka pracowała 5 lat. Już w czwartek będziemy mieli szansę wziąć udział w premierze teledysku Kasi Stankiewicz, po czym już 23 sierpnia odbędzie się jego światowa premiera w 10 państwach.
LUCY AND THE LOOP to projekt, w który włączyli się artyści pochodzący z przeróżnych stron świata.
W jego skład, oprócz nowego albumu Kasi Stankiewicz, wchodzą między innymi: wystawy rzeźb, obrazów i fotografii. Jako całość przedstawiają one historię Lucy, jej metamorfozę, która jednocześnie dotyka, doświadcza, porusza ale przede wszystkim inspiruje.
Najnowszy, długo oczekiwany krążek wokalistki został współtworzony z najwybitniejszymi muzykami, współpracującymi m.in. z Bjork, Pitbullem, Myslovitz czy Zakopower, dzięki czemu obfituje w nowe i niezwykle efektowne brzmienia.
Dodatkowo artystka dla gości Kina Samochodowego pod Narodowym wybrała tytuły filmowe, z których jeden zostanie zaprezentowany podczas wieczoru.
Będziemy mieli okazję obejrzeć film w obecności samej Kasi Stankiewicz.
Na filmy można głosować na oficjalnym fanpage projektu Kina Samochodowego pod Narodowymfacebook.com/podStadionemNarodowym
Projekt Kino Samochodowe pod Narodowym, został stworzony w odpowiedzi na prośbę 12 tysięcy mieszkańców stolicy. Od początku sierpnia do końca września, organizatorzy – Studio Warszawskie Warszawskie Studio wraz ze Stadionem Narodowym tworzą jedno z największych i najbardziej pożądanych wydarzeń kulturowych tego lata. Projekcje odbywają się według ustalonego harmonogramu. Filmy wyświetlane są na ekranie o wymiarach 10m x 15m, z kolei dźwięk nadawany jest z nadajników FM oraz głośników.
Więcej informacji uzyskać można na oficjalnym kanale wydarzenia:
facebook.com/podStadionemNarodowym oraz na kanale Stadionu Narodowego
facebook.com/Stadion.Narodowy


Harmonogram wydarznia :
22 sierpnia, wjazd na teren wydarzenia od godziny 19:30 rozpoczęcie projekcji 21:00
27 - 28 sierpnia, wjazd na teren wydarzenia od godziny 19:30 rozpoczęcie projekcji 21:00
3 - 4 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 19:00 rozpoczęcie projekcji 20:30
10 - 11 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 19:00 rozpoczęcie projekcji 20:30
25 - 26 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 19:00 rozpoczęcie projekcji 20:30


Sponsor wydarzenia : Audi
Partnerzy wspierający : PGNiG, ROBYG, Netia, Lotnisko Chopina,Call&Fly, Manta, Koleje Mazowieckie-KM
Patroni medialni : TVN Turbo, Zet Chilli, MaleMan, Top Gear, Empik, LegalnaKultura.pl, Natemat.pl, CityBoard Media, Trendy Art of Living, Kinoteka, Hiro, Polki.pl, Metro.
Media wspierające : Aktivist, Cinema.pl, Twojemiasto.pl, Stowarzyszenie Filmowców
Polskich, Muno.pl, Warszawski Serwis Prasowy, Reporter.pl,
Naszemiasto.pl, Kontynent Warszawa, Independent.pl, Warszawska Kolej Dojazdowa,
O.pl, Stołeczne Biuro Turystyki, Art&Business
Wspieramy : LegalnaKultura.pl
Organizatorzy : Studio Warszawskie Warszawskie Studio, Stadion Narodowy w Warszawie


Biuro prasowe : Studio Warszawskie Warszawskie Studio,
Daniel Chomicz e-mail: daniel@studiowarszawskie.pl, numer telefonu : 504 297 864