O autorze
Dziś estetyka i mitologie komiksowe są nierozerwalnym elementem popkultury. W kinie komiksowi superbohaterowie zastąpili przecież herosów z greckich mitów czy Dzikiego Zachodu. Komiks jako medium i jego charakterystyczne elementy, jak dymki, są tak silnie zakorzenione we współczesnosci, że czasem umyka kontekst źródła. Lubię je tropić. O tym przede wszystkim będę pisać na tym blogu. Inne moje teksty o komiksach można przeczytać w serwisie Aleja Komiksu (alejakomiksu.com), w którym pełnię funkcję redaktora naczelnego, a także w „Aktiviście” i „culture.pl”, gdzie piszę (głównie) recenzje.

Szogun wszystkich Polaków

Nie milkną echa wizyty Bronisława Komorowskiego w Japonii. Na allegro trafiła właśnie grafika przedstawiająca prezydenta z kataną. Na krześle...najpierw link do allegro

Twórcą grafiki jest radomski artysta, Paweł Sambor - współtwórca zina "B5", rysownik i ilustrator, który ma na koncie między innymi wydaną w Kanadzie powieść graficzną "Harbor Moon".Do końca aukcji pozostało 12 dni, chyba się skuszę i kliknę, bo cena bardzo dobra (to oryginalna grafika, żadne tam wydruki, duży format + ramka).

Tytuł wpisu pochodzi z aukcji. Opis aukcji czytasz na własne ryzyko :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...