O autorze
Konopie to moja pasja. Od 15 lat zajmuję się popularyzacją wiedzy na temat wszechstronnego wykorzystania tej rośliny - zarówno w teorii jak i praktyce. Przez wiele lat aktywnie angażowałem się w działalność społeczną i polityczną ukierunkowaną na uwolnienie konopi z restrykcji prawnych. Współtworzyłem portal hyperreal.info, byłem redaktorem naczelnym Gazety Konopnej Spliff, aktywistą Kanaby i rzecznikiem prasowym Wolnych Konopi. Kandydowałem do Sejmu i Parlamentu Europejskiego promując ideę zielonej gospodarki opartej na konopiach. Chcąc udowodnić, że głoszone przeze mnie tezy mają pokrycie w rzeczywistości, stworzyłem największą w Polsce firmę konopną, która po kilku latach zatrudniała 100 osób i generowała dziesiątki milionów złotych przychodu. W 2019 roku założyłem Kombinat Konopny, którego celem jest kontynuowanie dotychczasowych osiągnięć w nowych dziedzinach przemysłu i prowadzenie badań nad agrotechniką i przetwórstwem konopi m.in. w kierunku wykorzystania włókienniczego.

www.facebook.com/maciejkowalski85
www.facebook.com/kombinatkonopny

Milion odsłon!

Milion odsłon, 300 tysięcy użytkowników
Milion odsłon, 300 tysięcy użytkowników Google Analytics
W ciągu ostatnich 12 miesięcy mój blog w natemat.pl zanotował ponad milion odwiedzin od przeszło 300 tysięcy użytkowników. Dziękuję 1 010 152 razy!


Rzetelny przekaz na temat marihuany to rzadkość w mediach głównego nurtu. Mówią rzadko, a jak już mówią, to zazwyczaj bzdury. Dlatego tak bardzo istotne jest wykorzystanie Internetu w szerzeniu świadomości na temat konopi. W samym tylko miesiącu kwietniu artykuły na moim blogu przeczytało 86 tysięcy osób - bez wydania jednej złotówki na reklamę czy promocję tekstów.

Mechanizm jest prosty - wielkość zasięgu zależy tylko i wyłącznie od was. To dzięki dobrej woli czytelników, którzy sami zachęcają swoich znajomych do lektury promując wpisy na Facebooku, udało się osiągnąć oszałamiający wynik miliona odsłon w ciągu roku. Każdy z nas w ten sposób dokłada cegiełkę do edukacji, która jest kluczem do legalizacji. Oby tak dalej - dziękuję!

Polub mój fanpage:

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
0 0Internet stracił głowę. Baby Yoda urzeka nawet tych, którzy nie cierpią "Gwiezdnych wojen"
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0Tak wyglądają notatki Donalda Trumpa. Ktoś zrobił im zdjęcie

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"