O autorze
Mirosław z Lublina, Lat 26 - absolwent administracji, obecnie pracownik biura projektowego. Pracuje i mieszka w Lublinie.
Największa pasja: podróże po żelaznych szlakach całego świata, miłośnik kolei. Dotarł nocnym pociągiem m.in. do Portugalii, Hiszpanii, Czarnogóry, Turcji, Węgier, Słowacji.
O WZW C dowiedziałem się w IV 2012 r. przypadkiem - po pierwszym Honorowym Oddaniu Krwi. Dobry uczynek okazał się dla mnie z jednej strony nadzieją, ale i klęską. Bez żadnych objawów (do tej pory), musiałem pogodzić się z informacją o cichym zabójcy i rozpocząć trudną walkę o leczenie. Wizyty i badania rozpocząłem już w IV 2012 r. Na terapię czekałem od X 2012 r. (oficjalnej kwalifikacji, kilkudziesięciu wizytach).
Moją pierwszą terapię (nie leczyłem się wcześniej) rozpocząłem 6 września. Nastawienie bardzo pozytywne.

Święta !

Przed nami, w końcu kilka dni wolnego, a mianowicie Święta Wielkanocne. Dla każdego jest to zapewne chwila odpoczynku, a dla większości jest to najważniejszy czas w całym roku.


Osobiście będę je spędzał w gronie rodzinnym.

W wielki piątek czeka mnie standardowa wizyta na oddziale. Zapewne będą duże kolejki ze względu na przedświąteczne urlopy. Trochę odzwyczaiłem się od wizyt na oddziale, ostatnio byłem tam miesiąc temu, a swoją doktor prowadzącą widziałem dokładnie dwa miesiące temu. W przypadku wizyt tygodniowych człowiek przyzwyczaja się do miejsca, a tak na nowo musi przeżywać wędrówkę w to miejsce…. Bardzo nie lubię tam chodzić. Planuję podobnie jak ostatnio pobrać tabletki rybawiryny, cztery wstrzykiwacze interferonu i pojawić się za miesiąc na pobranie krwi. Mam nadzieję, że wyniki morfologii krwi będą dobre i w majówkę nie będę musiał tam się pojawiać…

Wielką sobotę, niedzielę i poniedziałek planuję odpocząć od pracy, blogowania, facebooka. Pragnę naładować akumulatory. Liczę na piękną, słoneczną pogodę. A może rozpocznę sezon rowerowy i przygotuję rower? Nie miałem jeszcze czasu pojeździć w tym roku…

Ponadto, pragnę Wam i Waszym najbliższym złożyć życzenia miłych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. Spędźcie je w miłej atmosferze :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy