O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

Komentarze - dziękujemy i prosimy o więcej

Od początku istnienia podkreślamy, że Wasze zdanie, zdanie naszych czytelników jest dla nas bardzo ważne. Nie zamykamy naTemat na żadne poglądy i z równą radością przyjmujemy głosy zwolenników różnych światopoglądów, a głosy krytyki bierzemy sobie do serca i staramy się poprawiać.


Jedynym warunkiem jaki stawiamz ucyestnikom dyskusji w serwisie jest stosowanie się do regulaminu i netykiety. Niestety, ostatnio zdarzają się komentarze osób konsekwentnie i uporczywie obrażających innych uczestników dyskusji.
Jako administratorzy staramy się usuwać komentarze niezgodne z regulaminem, ale tak długo, jak to możliwe nie blokować cakowicie dostępu do komentowania konretnym osobom. Prowokatorzy - recydywiści oraz spammerzy będą jednak blokowani na stałe.
Pozostałych użytkowników prosimy o cierpliwość i nie uleganie prowokacjom "trolli", na których najlepszą metodą jest ich ignorowanie.
Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze, które uważnie i z radością czytamy każdego dnia.

Redakcja
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki