O autorze
Rocznik ’80. Od 2001 roku aktywnie działa na rzecz praw lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transpłciowych.

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Praw Człowieka Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Szkoły Liderów Organizacji Pozarządowych.

Od 2004 do 2012 roku członek zarządu Kampanii Przeciw Homofobii, w tym w latach 2010-12 prezes zarządu. Pełnił funcję członka zarządu ILGA-Europe (Europejskiego Regionu Międzynarodowego Stowarzyszenia Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Osób Interseksualnych i Transpłciowych) z siedzibą w Brukseli (2006-10).
Pomysłodawca oraz prezes (2012-14)LGBT Business Forum.

W latach 2011-14 członek Ruchu Palikota/Twojego Ruchu. W 2011 kandydował z warszawskiej listy Ruchu Palikota do Sejmu, a w 2014 roku w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy Europa+ Twój Ruch.

Kocha europejskie i niezależne kino, śpiewające kobiety (bez pamięci Adele), Hiszpanię, Facebooka, swoją kotkę Lunę i psa Guzika.

Więcej: Wikipedia

Zapraszam was do obejrzenia mojego spotu wyborczego

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego spotu wyborczego. Moje przesłanie to: „Więcej Europy, to więcej wolności, więcej bezpieczeństwa, możliwość realizacji marzeń!”. I choć UE nie rozwiąże wszystkich naszych problemów wierzę w Europę i w projekt Unii Europejskiej.


Pierwsze zdanie spotu nawiązuje do mojej „niesławnej” „debaty” z Januszem Korwin-Mikke na UKSW. Nie możemy dać zniszczyć Unii jej przeciwnikom!


P.S. Dla tych co nie widzieli (o silnych nerwach) zapis debaty, która odbyła się na UKSW 24 marca 2014 r. z udziałem Janusza Korwin-Mikkego (Nowa Prawica), Jacka Czabańskiego (Solidarna Polska), prof. Moniką Płatek (Kongres Kobiet, UW) i moim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...