O autorze
Podróżująca motocyklistka… w jej żyłach płynie benzyna, a to za sprawą szalonej, prowadzącej warsztat motocyklowy Babci, która przekazała Weronice miłość do jednośladów.
W 2011 roku podróżniczka zrealizowała wyprawę motocyklową dookoła Europy – Riding Across Europe, objeżdżając nasz kontynent małą „125tką” i pokonując nią 12 000 km. W 2014 odbyła samotną wyprawę motocyklową po Ameryce Północnej. W ciągu 80 dni przejechała 19 728km! A w październiku zakończyła kolejną wyprawę na małej „ 125tce" od Islandii po Lizbonę. Pokonując tym motocyklem 16 500km. Co tu dużo mówić - Weronika kocha jeździć motocyklem!
P.S. Niedawno ukazała się jej książka pt. "Wszystko zaczyna się od marzeń. Zapiski z wyprawy motocyklowej”.

”Wszystko zaczyna się od marzeń” - książka

książka "Wszystko zaczyna się od marzeń"
książka "Wszystko zaczyna się od marzeń" fot. W.Kwapisz
Szalona blondynka, w której żyłach płynie benzyna, mała „125” przypominająca motorower, a nie rasowy motocykl turystyczny i trasa sięgająca 12 000km!!


informacja prasowa
”Wszystko zaczyna się od marzeń” Weroniki Kwapisz to opowieść o wyprawie motocyklowej dookoła Europy. Jest to książka pełna humoru oraz pasjonujących przygód zarówno Weroniki, jak i jej motocykla – Suzuki VanVana. Podróżniczka przemierzyła m.in. takie kraje jak Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Albania docierając do samego Gibraltaru.

Ktoś mógłby zapytać zdziwiony: „Podróż dookoła Europy na tak małym motocyklu mającym zaledwie 125ccm?”. Faktycznie ten motocykl wygląda niepozornie. Ale czy do realizacji marzeń nie wystarczą po prostu „dwa kółka"? Za sprawą tej wyprawy Weronika chciała udowodnić, że liczy się tylko pasja. Nie ma większego znaczenia czy wyruszymy turystykiem, nakedbikiem czy chopperem. Wiatr we włosach będzie taki sam! A widoki przy mniejszych prędkościach stają się bardziej wyraźne i soczyste, dlaczego więc „125tka” miałaby sobie nie dać rady?

„Wszystko zaczyna się od marzeń” to zapiski z podróży, która teoretycznie nie mogła się udać, bo blondynka i motocykl to mieszanka wybuchowa, a jednak, jak się okazuje marzenia są od tego, aby je realizować.


Instrukcja:
Książkę można przeczytać za darmo na stronie: http://ridingacross.com/?page_id=550 korzystając z przeglądarek Internet Explorer, Chrome, Mozilla FireFox oraz Opera.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...