O projekcie

naTemat.pl to nie tradycyjny portal, ale raczej platforma wymiany poglądów, opinii i informacji. Głęboko wierzymy, że najlepszym sposobem na rozwój jest dyskusja. Internet jest cudownym medium umożliwiającym prowadzenie dyskusji nie tylko pomiędzy publicystami czy osobami publicznymi, ale też odbiorcami, czytelnikami. Zaprosiliśmy do współpracy wielu liderów opinii z polityki, gospodarki, sportu, kultury. Ale równie ważny będzie w tym serwisie Wasz głos.

naTemat.pl nie powstaje, by forsować jakąś ideologię, by walczyć o agendę. Otwieramy stronę na różne poglądy, na różne sposoby myślenia. Nasz serwis nie będzie ani prawicowy, ani lewicowy, ani liberalny, ani konserwatywny. Będzie tolerancyjny. Może w nim zaistnieć każdy, niezależnie od swych poglądów, jeśli tylko będzie szanował prawo innych do własnych poglądów. I jeśli będzie gotowy uczestniczyć w wymianie myśli, a nie w bezmyślnej młócce.

Polska, chociaż ma wiele poważnych problemów, rozwija się, pięknieje i staje się krajem coraz ciekawszym. Ogromna rzesza Polaków, w tym młodych Polaków, niezależnie od swych problemów i różnych poglądów, chce żyć po prostu w fajnym kraju, marzy o lepszej Polsce i o lepszym życiu. Chcemy razem z nimi, nie dla nich, ale właśnie razem z nimi, stworzyć prawdziwą wspólnotę ludzi, którzy się inspirują, którzy się szanują, których łączą aspiracje i dobre emocje.

Serwis naTemat.pl jest częścią Grupy naTemat, która wydaje także serwisy INNPoland.pl, MamaDu.pl, ASZdziennik.pl, dadHERO.pl.